Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fáj egy infúzió?

Mennyire fáj egy infúzió?

Figyelt kérdés
infúziót és injekciót fogok kapni és tudni szeretném hogy mennyire fájnak az injekciót izomba kapom az infúzióról azt mondták könyökhajlatba de még vért is vesznek 16 vagyok és kicsi voltam amikor utóljára vért vettek és nem emlékszem rá de nagyon félek és minél több gyors választ kérek ne szépítsetek írjátok le a véleményeteket és a tapasztalataitokat

febr. 8. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimális kellemetlenség, fájdalomnak egyáltalán nem nevezném. Most voltam kórházban, ahol 3-4 alkalommal vettek vért és kaptam infúziókat is.
febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettèl
febr. 8. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

a vérvétel és az infúzió alig fáj, az is inkább csak az elején pici csípés. Ott inkább a látvány az ami valakinek rossz, de ha te is ilyen vagy akkor csak ne nézz oda,én sem szoktam odanézni.

Injekciónál számít hogy mit adnak, fájdalomcsillapítónál néha kicsit csípősebb, de semmi extra. Ott meg inkább arra kell figyelni, hogy ne feszítsd meg azt az izmot, amibe adják.

Félni felesleges, annyira nem fáj hogy ne bírná ki akárki.

febr. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi extra
febr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megvolt az akció és tényleg nem fájt
febr. 9. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!