Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Apám azért részesül ilyen...

Apám azért részesül ilyen ellátásban, mert nem adtunk hálapénzt?

Figyelt kérdés
Balesetben eltört a csípője, szegycsonja és a válla is, és e hét kedden mütötték egy vidéki kórházban. Az altatás miatt az első napon nem érzett vizelési ingert, és az csak úgy becsorgott az ágyba, majd több mint 12 órán át nem cserélték ki az ágynemüt, és egy fél napig úgy feküdt a nyakig hugyos ágyban. A mütétet követő második napon már kapott enni, de kaját csak úgy ledobják az éjjeliszekrényre, aztán ugyanágy ki is viszik, immár megromolva, mert nem segítenek neki enni sem. Az ágyánál van nővérhívő gomb, de az nem müködik, gyanítom, hogy azt is szándékosan iktatták ki, hogy a betegek ne ugráltassák a primadonna nővéreket. Napi 70 kilométert ingázok azért, hogy megetessem, mert arra sem képesek az alkalmazottak. így is csak napi egyszer eszik, mert nem tudok ott ülni mellette egész nap.

febr. 11. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért. A magyar egészségügy szar, a nővérek és orvosok túlterheltek
febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
F@szt túlterheltek a nővérek. Amig ottvagyok addig a nővérek végig a nővérszobában trécselnek hárman-négyen, konkrétan szemtanúja voltam annak, hogy az egyik a körmét reszelte.
febr. 11. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha adtok pénzt, se lett volna más, hidd el. Én adtam (5 éve volt), másnap azt se tudták a nővérkék ki vagyok, ugyanúgy sz*rtak mindenkire.
febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos ez nem pénzkérdés. Ha nem mész be magad ápolni a fekvőbeteg rokont, akkor ez ma Magyarországon teljesen "normális". Szinte akármelyik kórházban. Ha nem tudtok elmenni személyesen, akkor jobb, ha fizettek egy magánápolónak, aki bemegy napi pár órára és ellátja.
febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A kórház nevét miért nem írod ki a nyilvánoság elé ? Nem kell az ilyet elhallgatni.
febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
2020 volt a küszöb , akkor fanatizálták a népet a járvánnyal istenitettek az eüt , annyira súlyos helyzet volt hogy Bethesda reklámban táncoltak professzorok dokik mindenki betanulták , de elletásra nem jutott belőlük .... A cél a nép kiiktatása és drága maganositás , a kiárusitás folytatódik drasztikusan . Mindegy ki vezet ki fog mert ugyanazt teszi .
febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
magyar emberek és magyar egészségügy, minden normális ember menekül, ausztriában 2x voltam eddig kórházban, komolyan magyarországon wellnessben nem kapsz ilyen szolgáltatást...citromos lazac volt az ebéd, amit én választhattam ki, nem hogy nővérhívó nem kell, hanem rád néznek időként, pedig én súlyosabb kéztörés miatt voltam bent, eltudtam látni magam amúgy
febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!