Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szemüvegben vagy kontaktlencsé...

Szemüvegben vagy kontaktlencsében menjek orvosi vizsgálatra (jogsi meghosszabbítás miatt)?

Figyelt kérdés
Szemüvegben és a kontaktlencsében is szoktam vezetni, nem tudom miben érdemesebb menni, gondolom a háziorvos fog látásvizsgálatot is végezni.

febr. 18. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik be van irva a jogsidba.
febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik be van írva, akkor úgy, ha nincs beírva és nem is szeretnéd, hogy be legyen írva, akkor menj kontaktlencsével és legalább le tudsz olvasni mindent.
febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Kontaktlencsében, de jelezd, hogy szemüveget is hordani szoktál, mindkettőt írja be.
febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Én azért nem pártolom a beíratást, mert csak magának okoz vele bonyodalmat. Én 26 éve vezetek kontaktlencsével, nagy ritkán szemüvegben, de az dioptriás napszemüveg és egyetlen doki nem tudott róla. Kontakban leolvastam a táblát mindig, oszt csokoládévanília.

A szememet rendszeresen ellenőriztetem, kontaktológus, optometrista,néha szemész, de semmi haszna nem lenne a jogsiba beíratni.

febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szemüvegben mennék de mindenképp jelezném ,hogy lencsét is viselek a kód miatt!
febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!