Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy közlik apámmal a műtőben, ahiva be volt készítva sérvműtét miatt, hogy most még sem műtik meg, mert jön egy akut eset, nincs elég műtőorvos?

Figyelt kérdés
És ez Budapest. Milyen viszonyok lehetnek az ország többi részén??

febr. 20. 12:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Előfordul néha. Például ha van egy baleset sok életveszélyesen megsérült emberrel, akkor őket veszik előre, vagy van egy olyan beteg, akit ha nem műtenek meg azonnal, meghal. Egy sérv tud várni még néhány órát.
febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
78%
Hát a sürgős eset az elsődleges. Pl ha baleset volt, vagy hasonló. Gondolom halasztottak neki.
febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen normális. Egy sérvműtéttel lehet várni.
febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

Welcome to Orbanisztán 2024.

Előre nem farhátra.

febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
Az Uzsokiban már a súlyos szívbetegek ellátása is szünetel, akkor miről beszélünk emberek?
febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen normális. Pl. nekem volt egy tervezett kisebb műtétem, közben behoztak mentővel egy súlyos sürgős esetet. Őt műtötték előttem, engem meg visszakísértek a műtőktől a szobába. Így az enyém csúszott pár órát. Ha nincs hiány, akkor sincs végtelen számú műtő és orvos, stb. Nyilván a sürgős, és a súlyos esetekkel azonnal kell foglalkozni. És ettől még engem is megműtöttek, csak később.
febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

"Az Uzsokiban már a súlyos szívbetegek ellátása is szünetel, akkor miről beszélünk emberek?"

Ha így van, akkor az már baj.

febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ez így van, erről határozat is van, ami nyilvánosan elérhető.
febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
34%
Fővárosról nem tudok mit nyilatkozni, de felénk megy ez gördülékenyen.
febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Én le se merem irni, hogy a nemlétező, és egyébként is széthanyatlott Németországban, az utcáról betérve szerdán, péntekre kapott anyósom térdműtét időpontot és hétfőn már rehabra ment, mert úgy lepontoznak, mint a sicc.

Nem, ez nem normális, akárki is állitja ezt.

febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!