Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki volt immunológusnál mit...

Aki volt immunológusnál mit vizsgáltak hogyan alakult egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
febr. 22. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont 3 hete voltam (magán intézményben).


Ki kellett töltenem egy papírt, milyen gyógyszereket szedek, hány kg, cm vagyok, milyen műtéteim voltak egész életem során stb.


Vittem magammal a vérvétel eredményeim, mert azok már megvoltak (teljes vérkép, hormonpanel, autoimmun panel stb.), illetve az összes leletem a betegségeimről, azokat kielemezte, elmagyarázta, mi mit jelent.


Utána fizikailag megvizsgált, teljesen le kellett vetkőzni, csak bugyi maradhatott. Mindent megvizsgált, bőrt, gerincet, meghallhatta a tüdőt, vérnyomást mért stb. Végig mondta, mit csináljak, le kellett hajolni, törökülésbe ülni stb.


Felöltözhettem, megint beszélgettünk, kitöltötte a leletet a gépben.


Elmondta, hogy nem szükséges további vizsgálat, de csak azért, mert minden vizsgálat megvolt előtte, neked gondolom fog vizsgálatokat kérni, mert azért mész.


Nekem csak tanácsokat adott, hogy milyen vizsgálatokat érdemes évente elvégeztetnem a betegségeim, gyógyszereim miatt.

febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!