Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Immunológus, genetikai vizsgál...

Immunológus, genetikai vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Immunológushoz, genetikushoz milyen vérvételi leletekkel érdemes érkezni, hogy ne utólag küldjön el, aztán plusz pénzért vihetem hozzá vissza elemzésre?


Miket érdemes megnézetni előtte, amiket ők majd kielemeznek?



dec. 19. 11:52
1 2
 1/20 Adriana2 ***** válasza:
Én immunológushoz sima beutalóval mentem csak és ő vizsgált mindent. Semmilyen eredményt más orvostól nem kért. Kivéve hematológustol kért mert oda akart küldeni de előtte már voltam. Genetikahoz nem tudok hozzá szólni mert oda sajnos sehogy nem jutok el, pedig szerettem volna
dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Semmit nem érdemes előtte nézetni, mivel az orvos az anamnézised alapján mondja meg, hogy mire van szükség. Ha feleslegesen minden szarra elmész, az lesz a vége, hogy 8-szor annyi pénzt fizetsz ki az indokolatlan vizsgálatokra, mint amire szükség lenne. Ami meg tényleg kellene, az kimarad, és mehetsz még egy kört.
dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Vérvételre elküld? Vagy hogyan vizsgál?
dec. 19. 19:47
 4/20 Adriana2 ***** válasza:
Nekem ott helybe vettek 5 üveg vért, sokára lett eredmény de végülis ő volt az aki vetélésre meg találta az okot remélhetőleg. Első voltam..
dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ahhh, értem, tehát akkor helyben vért is vesz. Remek :)

Azt hittem elmegyek hozzá, kiírja, hogy milyen vérvétel kell és aztán meg vissza hozzá.

Megkérdezhetem, hogy hány vetélés után voltál?

dec. 19. 20:47
 6/20 A kérdező kommentje:
* és mi volt a probléma, mi derült ki?
dec. 19. 20:47
 7/20 Adriana2 ***** válasza:
Én két vetélés után. Nekem nagyon ritka vér alvadasi problémát talált, őszintén mondva hematológ el küldött a francba hogy nem kezel, nem csinál belőle teszt alanyt.. Neked hány vetélés? De biztosra nekem sem mondták hogy ez okozta
dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

2 nekem is.

Nőgyógyászom nem küldött sehova, mondván 3-tól vizsgálnak. Nem szeretnék kivárni egy esetleges harmadikat.

Trombózis panelt csináltattam (MTHFR, Leiden, Prothrombin) negatív lett.

Immunológus ezeken felül gondolom akkor több mindent néz (?)

dec. 19. 22:56
 9/20 Adriana2 ***** válasza:
Hányadik héten történt ha meg kérdezhetem?engem már a másodiknál úgy engedtek ki a kórházból hogy azonnal vizsgálatok kellenek mert ez nem lessz véletlen már. Nekem immunológus sok mindent vizsgált, rengeteg ellen anyagokat vizsgált és az között talált egyet ami hasonlít az antifoszfolipid betegséghez
dec. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor csináltass egy sima kariotipizálást magadnak is meg a párodnak is. Csak ugye ha a genetikus rendeli államiban, akkor nulla forint, ha meg saját pénzen csináltatod, akkor 45 ezer/fő.
dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!