Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Minden háziorvos felhívja a...

Minden háziorvos felhívja a betegeit, hogy hogy van?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nála, a mai napon meg felhívott, hogy hogyan érzem magam. Minden háziorvos ezt csinálja?
febr. 22. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem
febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Mi bajod van, hogy ilyen fontos vagy neki? Esetleg iskolai hiányzásról van szó?
febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Felhiv? Legközelebb azt se tudja ki vagyok.
febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Az hagyján hogy engem nem hív fel, ezzel még ki tudok békülni, de hogy mikor én hívom és b.ssza felvenni a telefont, az már dühítő :D
febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém még telefonon sem hajlandó beteggel foglalkozni, az asszisztensnőjével lehet beszélni, ő is kezel kb. Be csak az menjen, aki egészségesnek érzi magát, az is max papírokért vagy fizetős vizsgálatra.

Örülj, hogy a te dokid lelkiismeretes. Mikor párszor az enyém helyetteséhez kellett mennem, ő is felhívott és eleve komolyan vette a panaszaimat, a sajátomnál kb elpatkolhatnék, gyógyszert azt irat fel mindenki, amit csak akar.

febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Két falu háziorvosa, de gondolom azért így is van bőven betege, pláne hogy felnőtt - gyerekorvos egyben.
febr. 22. 16:03
 7/14 A kérdező kommentje:

Néhány éve nem vette komolyan, hogy a gyerekem beteg. Ő szerinte minden rendben volt.Végül mentő vitte kórházba, és nagyon hamar kiderült mi a baj.

Azóta a gyerek miatt is rendszeresen hív, volt hogy házhoz is hozta a beutalót.

Most nekem vannak egészségügyi problémáim, szerintem nem vészes, de most ő gondolja u hogy komoly gond van.

febr. 22. 16:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak biztosra akar menni.

Egy ilyen mulasztásért csúnyán megüti a bokáját.

febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A gyerek azóta már makk egészséges. Én meg már évek óta nem volt beteg.
febr. 22. 16:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor is azt gondolta, hogy nem vagytok betegek, rossz vége lett. Ezt nem akarja megismételni.
febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!