Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 17 éves srác vagyok és kB 1...

17 éves srác vagyok és kB 1 és fél hete vért fedeztem fel a szekletemben. Elmentem q haziorvoshoz és mondta h el kell menni sebészetre kivizsgalni és akkor az azt jelenti hogy egyből tukroznek vagy csak ujjal?

Figyelt kérdés
aranyerem volt korabban de az elmult de ilyen problémám még nem tehát nem tudom hogy zajlik és szeretnék rá felkeszulni akinek volt ilyen az írjon már valamit.

febr. 23. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyből nem tudnak tükrözni, mert annak van előkészítése, diéta és hashajtás.

Általában először vizsgálat van, kikérdezés és ott adnak időpontot tükrözésre, ha kell. Vagy javasolják a tükrözést, ha az máshol van, nem ott.

febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen esetben csak kézi vizsgálat volt és csak kúpot írt fel a proktológus, ami segített. Amúgy ha friss vért láttál, akkor nyugi, valószínűleg csak egy fissura (végbélrepedés). Aranyereseknél ez előfordul. Hamar elmúlik.
febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aranyér nem örökre múlik el, az is visszajöhetett. Friss vér volt vagy alvadt? Tükrözni semmit nem fognak ott hirtelen, és el fogják mondani, hogy hogyan készülj fel rá.
febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ugye az aranyér is okozhat véres székletet. Nem aggódnék, valószínűleg azért nem rák, de ki kell vizsgálni.
febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3snak igen friss vér volt és egyáltalán nem fájt néha elojon néha nem de mindenképpen elmegyek orvoshoz akkor.
febr. 23. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Akkor ez szinte biztos, hogy csak az aranyered. Valószínűleg nem fognak tükrözni.
febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi de meg lenne egy kerdesem hogy a vegbel tukrozesre is elo kell keszulni vagy csak a vastagbelre?
márc. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!