Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 17 éves vagyok és már 7....

17 éves vagyok és már 7. Napja késik a mensim, aggódjak?

Figyelt kérdés

Lehet meglepően fog hangzani, de igen, szűz vagyok még. Tehát azt, hogy terhes vagyok e, már ki is zárhatjuk.

Olvastam hogy a rozmaringtea méh osszehuzodasokat produkál, ezáltal elobb johet meg... Még csak tegnap kezdtem inni de semmi... Ma délután kezdtem nagyon erősen felfujodni, és azóta is érzem az alhasamnál hogy ott még puffadt..

Anyu mondta, hogy ha ezen a héten sem jön meg, menjek nőgyógyászhoz..

De ez egyáltalán normális? Eddig mindig rendesen, pontosan jött meg a havim, és ebnyit sosem, max 2 napot kesett és annak is már jó pár éve.

Olvastam azt is, hogy pubertás korban akár egy teljes cikus is kimaradhat.

Kell aggódnom, vagy ez ilyen korban normális?



2019. máj. 20. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel írod, hogy terhes nem lehetsz, szerintem ne aggódj


Ja és ha stresszelsz rajta lehet, hogy még később fog megjonni.

Nekem is volt, hogy kimaradt 1 hónap kb ennyi idősen, szóval szerintem ne izgulj és én nem valószínű, hogy elmennek dokihoz.

De ahogy jónak látod/látjátok 🙂

2019. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kavarsz be a teával? Inkább lazíts, akkor könnyebben megjön.
2019. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Riki miller válasza:
a nővéremnek is voltak ijen bajai sokat járt e miat a dokihoz valami hormon baja lett tőle mert összegyűlt neki az ő elmondása szerint.Utána szült egy gyereket is elmult neki...
2019. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!