Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ellátnak így az orvosok?

Ellátnak így az orvosok?

Figyelt kérdés

Pánikbetegségre gyanakszom viszont csak hétfőn tudom elintézni a tb,lakcímkártya stb. hogy el tudjak menni háziorvoshoz.

Ezek nélkül nem látnak el kórházban,ügyeleten? Nyugtatót szedtem mostanában de elfogyott. Sajnos rosszulléteim vannak.



febr. 23. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs érvényes társadalombiztosításod, akkor fizetni kell az ellátásért.
febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ügyeleten csak a sürgős eseteket látják el, ha esetleg gyógyszert írnak is fel, akkor is ha nincs érvényes TB, akkor az teljes áras. De szerintem fél napot nem érdemes amúgysem egy gyógyszer miatt várni.
febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
A panikbetegseg se kórházat, se ügyeletet nem igényel.
febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor hova menjek gyógyszert íratni?
febr. 23. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A saját háziorvosodhoz, vagy a kezelő pszichiáteredhez, ha van. Rendes rendelési idoben
febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Háziorvoshoz, de ha nincs TB, akkor csak teljes áron tudod megvenni és a háziorvost is ki kell fizetned. De eddig ki írta fel?
febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!