Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most költöztem albérletbe és...

Most költöztem albérletbe és nincs lakcímkártyám,de megfáztam és nem engednek dolgozni az orvosim meg 300 km-re van,mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Egy gyógyszergyártó cégnél dolgozok és ha már folyik az orra az embernek nem engednek dolgozni,de most költöztem fel pestre és nem vagyok bejelentve. Hova tudok menni dokihoz? Vagy mi a menete ennek?
febr. 26. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahova költöztél keress rá a háziorvosra a lakcímed alapján. Ha nem vállal, hívd a következőt, többen vannak egy kerületben. Engem elvállalt az orvos vidéken, amikor vidékre költöztem, de még pesti lakcímkártyám volt.
febr. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
febr. 26. 05:28
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Kérdezd meg elvállalnak-e , de az a baj ezzel, hogy akkor át is kellene jelentkezni. TP papírt csak a saját háziorvosod állíthat ki úgy tudom, de kérdezz rá abból bajod nem lesz.
febr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!