Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan lehet szűkült ánuszon...

Hogyan lehet szűkült ánuszon vastag székletet kihozni?

Figyelt kérdés

Az erőlködés veszélyes, káros.


A lazítás, síkosítás nem megoldás.


Esetleg valami hatékony oldószer (kúp)? Kétlem, hogy létezne ennyire erős de ártalmatlan szer.


Kémiai helyett valami fizikai megoldás lehet a nyerő, esetleg? Nem tudom, létezik-e olyan találmány, ami már megvásárolható termékként, orvosilag bevált, engedélyezett stb. Pl. egy olyan lekerekített végű fém szívószál, amit szakszerűen behelyezve aztán mozgatás nélkül bent tartva lehet használni arra, hogy rajta keresztül (pl. egy kis kampóval, vagy apró kanállal, markolóval, vákuummal) apránként eltávolításra kerüljön a problémás béltartalom. Vagy bármilyen értelmes (és veszélytelen, engedélyeztetett, orvosok által is ajánlott) szerkezet is érdelel.



febr. 26. 07:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem is volt hat itt akarja gyogyszer meg ize nelkul csak otthoniba akarja tekero geppel vagy mivel
febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagy (D)ani bocs, de innentől ignorállak, amíg a mondataim értelmezése nélkül próbálsz kioktatni. De lesz sok hasonló mentalitású értetlen kötekedő, aki majd tapsol neked helyettem. Eszem ágában sincs az ánuszomat tágítani, ilyesmiről csak te írtál. Én a szűkületen keresztüli tisztítási lehetőségeket kutatom.
febr. 26. 08:16
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

mit kotekedem ha itt irom proktologus az egy orvos


de igazad van nem irtal tagitasrol, de vakumrol meg igen az legalabb olyan okos

febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
10.: Egyelőre nem kérdeztem ilyen eltávolítási módszerről orvost, gondoltam laikusok is tudhatnak egészségügyi segédeszközökről, már ha létezik ilyen. Ha meg nem, akkor miért terheljek vele egy orvost?
febr. 26. 08:21
 15/17 anonim ***** válasza:
hat akkor probalj modszereket... en nem tudok javasolni ilyenre esetleg laevolac, de hosszutavon nem jo. viszont jol meghajt. de ez orvosi segitseg nelkul nem tudom hogy megoldhato e
febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Anál dilatátorral.
febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Beszűkült a púzód? Ilyet se hallottam még
febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!