Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelenthetnek a laborértéke...

Mit jelenthetnek a laborértékeim? A háziorvosomra nem számíthatok,mert nem foglalkozik a betegekkel.

Figyelt kérdés

Magánba mentem egy teljes vérképre,ami mutat pár eltérést és nem tudom min változtassak vagy hova forduljak ha szükséges.

Euzinofil emelkedett

Bazofil emelkedett

Hemoglobin emelkedett

Hematokrit emelkedett

Laphámsejt zsúfolva


Pontos adatokat nem írtam,mert nincs kóros eltérés, viszont kiesik a normál tartományból.


A HDL-koleszterin alacsony,Foszfát alacsony,a B12 vitamin szint majdhogynem egyenlő a nullával



febr. 27. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Magánban is van lehetőség kiértékelésre. Tudni kell, hogy van-e valami bajod, tüneteid, miért kellett a vizsgálat.

Általánosságban minimális eltérés esetén általában nincs semmi, amivel foglalkozni kéne.

febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb lett volna bemásolni az egészet, így ez semmire nem jó. Az meg, hogy kiesik a tartományból minimálisan, nem jelez betegséget.


Igyál több vizet, egy hónap múlva nézesd meg újra.

febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, fotózd be a leletet; majd bemásolgatjuk soronként a ChatGPT-be és összedobunk neked egy diagnózist :)
febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ahova mentem,ott nincs orvosi konzultáció ezzel kapcsolatban.

Tüneteim a hosszú ideje fenálló fáradtság,libidó szinte teljes megszünése,haj állapotának romlása, ingerlékenység és sikertelen fogyókúrák.

febr. 27. 10:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lehet tudni.

Van-e valamilyen betegséged, szedsz-e gyógyszert, van-e valamilyen mentális problémád. Libidó,ingerlékenység, hízás, hajproblémák pl. simán lehetnek változókori tünetek is. Szóval az életkorod és a nemed is számít.

Mindent együtt kell látni.

Háziorvost pedig lehet váltani.

febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]



Ide töltöttem fel a leletet

febr. 27. 10:46
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Pajzsmirigy gyanús..
febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

35 éves nő vagyok,ismert betegségem nincs, gyógyszert nem szedek.

febr. 27. 10:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


Ez a lelet majdhogynem teljesen negatív. Amire érdemes lehet ránézni az a laphámsejt és a hdl-koleszterin. Bármilyen húgyúti fertőzésen nem estél át?


Koleszterin pedig növelhető mozgással, megfelelő táplálkozással. :)

febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem volt semmilyen húgyúti fertőzésem.
febr. 27. 11:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!