Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A vakbélgyulladás fiataloknál...

A vakbélgyulladás fiataloknál nagyrészt tényleg nem igényel műtétet, hanem magától gyógyul?

Figyelt kérdés

febr. 29. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
De, igényel. Bele lehet halni, ha nem műtik meg.
febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Mindig az adott szitutól függ. Illetve a gyulladás mértékétől! Én nem vagyok orvos! De ezt minden esetben az orvos dönti el hogy kell-e műtét, vagy sem! És azt is az orvos dönti el hogy csak elég egy gyulladás csökkentő injekció vagy gyógyszer. Vagy leg súlyosabb esetben műtét. Szóval az orvos dönti el, attól függően hogy milyen súlyos, milyen nagy vagy kicsi területet érint a gyulladás. Szóval a gyulladás mértékétől is függ hogy kell-e műteni valakit. Az a legsúlyosabb, ha műteni kell! De mint írtam is nem vagyok orvos.
febr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Magától nem. Vagy műtik,vagy eljegelik.
febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!