Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megéri magánszemélyként...

Megéri magánszemélyként előfizetni a Medicover magánkórház komplex csomagjára?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata a debreceni intézménnyel, hogy milyen?

márc. 6. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a munkahelyem által lettem biztosítva idéntől. Debrecenbe járok én is. Összességében nekem pozitív a tapasztalatom, bár egyik másik vizsgálatra nekem még kicsit így is sokára adnak időpontot. Pl. terheléses ekg-ra egy hónapra kaptam. Egyébként a hely príma, mondhatni luxus minőség, a recepciósok kedvesek, az orvosok kedvesek, egyedül az egyik asszisztens volt bunkó, aki csinálta az ekg-t, úgy látszik még a magán fizetés se elég neki, hogy ne legyen egy megszomorodott...


Szóval összességében megéri, az államinál sokkal jobb. Bár nem tudom, hogy neked mennyibe kerülne, illetve mennyire használnád ki. Mivel nekem ingyen van és minden biztosítva van, így igazából háziorvoshoz nem is kell járnom, max tp miatt.

márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
180.000 lenne egy évre a komplex csomag, ami 7 látogatást foglal magába, ha jól értelmeztem gyorsan átfutva. Ez lefedné az évi szűrővizsgálataim egészét, ami nem lenne rossz, ha valóban olyan is cserébe az ellátás. Irigylem azokat, akiknek biztosítja a munkahelye. :)
márc. 6. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


Az ellátásra eddig nincs panaszom. Ahogy írtam is, lehetnének hamarabbi időpontok, de lehet ezeket csak én szívtam meg a kardiológia terheltsége miatt.

Illetve nekem ami még negatívum, hogy nem debreceni vagyok, így egy belgyógyász --> kardiológia --> labor --> terheléses ekg és esetleg utána még egy kardiológia az 5 Debrecenbe bekocsikázást jelent. De ez egyéni problémám :)

márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!