Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Békéscsabán Taj-kártya nélkül...

Békéscsabán Taj-kártya nélkül is be mehetek a kórházba szülni? Vagy van békéscsabán magánkórház ahol Taj-kártya nélkül is szülhetek, és mennyibe kerülne egy szülés magánkórházba

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nincs taj kártyád? Gondolom jártál terhesgondozásra. Nem? Ott is kellett a kártya.
2023. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, azért nincs taj-kártyám mert kettős állampolgár vagyok és nem adnak taj-kártyát mert nincs állandó lakcímem, csak tartózkodásit kaptam békéscsabán és azzal nem tudok taj-kártyát csinálni, ukrajnába meg nem tudok haza menni szóval muszáj vagyok magyarországon szülni, de azzal nem is lenne probléma csak nem tudom hogy van-e megoldás magánkórházba menni
2023. jún. 3. 07:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem!

Szerintem a kormányhivatalnál, vagy a kórházban Békéscsabán kéne utána járni. Biztos vagyok benne, hogy a kórházban is szülhetsz, csak valószínűleg fizetni kell. De ennek utána kell járni.

2023. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kormányhivatalnál már próbálkoztam, ott se tudtak segiteni, de még megpróbálok akkor a kórházba érdeklődni, hátha sikerrel járok. Köszönöm a segitségedet
2023. jún. 3. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhesgondozásra hogy jártál?
2023. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Erről már jött ki hivatalos közlemény állami kórházakban, hogy az Ukrajnából érkezőket el kell látni minden esetben, nem csak a menekülteket, tehát mehetsz oda, csak igazolnod kell, hogy ukrán is vagy egyben. Magánban ellátnak, ha sokat fizetsz, bár nem tudom magán kórházban lehet-e szülni, de ha igen, akkor is csak a szimpla eseteket vállalják, akármi veszély van a szülésben, nem vállalják.
2023. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van védőnőm, tb-nélkül is tudok járni hozzá, kúlönböző ultrahangokra és vérvételekre meg ugy megyek hogy ki is fizetem, csak a szülésnél nem tudom még mi legyen mert nem tudom hogy a kórházba fognak-e fogadni ha be indul a szülés
2023. jún. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!