Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg hónapokat kell várni...

Tényleg hónapokat kell várni hogy eljuss pl egy fül-orr gégészetre? Csak egy fülmosás lenne, és erre kell több hónapot várnom?

Figyelt kérdés

márc. 6. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fülmosást nálunk a háziorvos is megcsinálja. Kérdezd meg a sajátodat.
márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs időpont. Besétálsz és max e ora varakozad. Neha csak 5 perc pl reggel 11 fele
márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés háziorvos csinálja meg.Inkább csak azok,akinek van fűlészeti szakképesitése is .Aránylag gyakran járok ilyen okból fűlészetre.2 hét várakozás mindig lett volna.Voltak kemény vítáim az orvossal.

Egyik alkalommal igazolást kértem,ha a nem hallás miatt baleset ér,őt terheli a felelősség.Mindjárt azt mondta,ha elfogynak az időpontosak megcsinálja.5 percig tartott. Rápillantottam a beteg névsorra.13 volt felírva .Szólitották a betegeket,volt aki nem jött meg,de nem hívta be másikat helyette.Kivárták a negyed órát.De mondhatnék másik szakrendelést is .Ezek az agyon terhelt orvosok.

márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont hétfőn voltam szakrendelőben, mellettem a bácsi ezt kérte, hétfőről csütörtökre kapott időpontot. (Zugló)
márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!