Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az alábbiak szerint tényleg...

Az alábbiak szerint tényleg hazaküldhetik édesanyámat a kórházból?

Figyelt kérdés
Tavaly október végén került be, egy nagy talyog volt a hasán amiről nem szólt időben. Azóta egy nagy nyílt seb van ott, mert még lett műtve, ki lett metszve a talyog. Az orvosok szerint szinte az utolsó pillanatban lett megműtve. Novemberben engedték haza és otthon kötözte egy házi szakápoló de a seb nem gyógyult és azóta kétszer került vissza kórházba, mert egyre rosszabb állapotban volt a seb és rosszul lett, mentő vitte be. Közben kiderült hogy a sebben van egy nagy non hodgkin limfóma. Most legutóbb kemoterápiát kapott de a seb tele volt kórokozókkal is. Ennek négy napja és hétfőn még már haza akarják küldeni pedig még az is kiderült hogy hepatitis b fertőzött. Cukorbeteg is. Még gyenge, ráadásul újra el fog fertőzőlődni a sebe, a szakápolás megmondta hogy ők nem képesek ezt a sebet megfelelően ellátni. Most mégis haza akarják küldeni. Mit lehet tenni hogy ne küldjék haza? Mi nem tudjuk szakszerűen ellátni főleg hogy van ez a limfóma is ott a nyílt sebben. A hematologus is azt mondta hogy a húsz éves pályafutása során még nem látott ilyet. Most meg minden szép és jó és haza akarják küldeni.
márc. 10. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a gyakorlat, hogy mindenkit hazapakolnak, aki kicsit is mozog, mert kell a hely.


Súlyos fejsérültnek is csak pár napot mondtak. Máskor az pár hét volt alsóhangon.


Most ez a gyakorlat az országban.

márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor az van,hogy a háziorvost kell felkeresni, hogy hospice ellátást igényeljen számára, akkor akár minden nap jön ápoló hozzá és szakszerűen ellátja a sebet vagy most nem tudom az mi ami ott van. Mást nem tehetsz.
márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy édesanyámat 13-àn hazaküldik de végül írtam levelet a kórház igazgatóságnak amiben kértem a kivizsgálást, mert sok dolgot kifogásoltam az eljárással kapcsolatban, és végül sikerült elérni, hogy bent tartsák és el tudták helyezni a belgyógyászaton. Sok kérdésemre is így tudtam megfelelő választ kapni. Az igazgatóság leírta, hogy édesanyám jelenleg nagyon jó állapotban van. Ezzel szemben 14-i labor eredménye nem volt jó, infúziót kap azóta is. Nem mondom hogy most így minden rendben, de otthon rosszabb lenne a jelenlegi állapotában.
márc. 17. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!