Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaphatok valamilyen támogatást...

Kaphatok valamilyen támogatást?34 éves vagyok,és mindkét térdemben porckopás van.

Figyelt kérdés

Sokáig ülök vagy állok akkor még jobban fáj

Guggolni nem is tudok már.

Nem tudom hová indulhatnék,hogy legalább jogosult vagyok e bármilyen támogatásra.

A doki azt mondta fokozatosan rosszabb lesz,nem fog meggyógyulni.



Kérem aki tud infóval segiteni tegye meg.

Köszönöm


márc. 24. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozol és fizeted a TB-t, akkor a háziorvos tovább küld a megfelelő helyre. Hogy ez mennyi idő, azt nem lehet tudni.
márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Milyen támogatásra gondolsz? Erre nem jár semmi.
márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megelőzhető betegségre nincs támogatás
márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Maximum buksisimit, az sem jár mindenkinek.
márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként szívesen.
márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha no vagy en tamogatlak. Nem erdekel szex meg mielott valaki mondana!
márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha valakinek gondot okoz a járás,mert elkopottak a porcai.Azt nem százalékolják le? Esetleg más módon nem támogatják?
ápr. 8. 23:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha kapnál támogatást, akkor nem fájna a térded?
ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a munkaképességed jelentősen csökken, akkor leszázalékolhatnak.

34 évesen inkább a gyógyulásra koncentrálj. Ha ez az orvos nem tud segíteni, menj másikhoz. Magadtól is próbálkozhatsz, már vannak recept nélkül is kapható, porcépítést segítő készítmények. A Glükozamin Plus+Kurkuma-t is megpróbálhatnád -3 hónapos kúra legyen, nem túl drága, Rossmannban akciós is szokott lenni-, tapasztalatból tudom, hogy hatásos. A torna is sokat segít. Ne add fel ilyen könnyen!

ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A porcok kopnak és épülnek is folyamatosan, ez a rendje. Milyen támogatást akarsz? Pénzt, vagy járókeretet, mankót? Ahhoz nem vagy elég beteg, hogy rokkantnyugdíjba menj. Mindenkinek kopnak a porcai, de épülnek is. Igyekezz egy fájdalommentes állapotot elérni, és azt fenntartani. Ehhez találsz segítséget az interneten is, de jobb lenne, ha orvos segítene benne.
ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!