Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elképzelhető, hogy megromlott...

Elképzelhető, hogy megromlott ez az injekció? Vegyek másikat?

Figyelt kérdés

Begipszelték a lábamat, és felírtak nekem ilyen véralvadás gátlót. A baj csak az, hogy tegnap ott felejtettem a radiátor mellett, ami maximumra volt felkapcsolva.

Nem volt olyan meleg, de attól tartok, hogy megromlott, és ha beadom magamnak, bajom lesz tőle.

Elvileg max 25 fokon szabad tárolni, nem tudom, annál melegebb volt-e a radiátor mellett.


márc. 26. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Le kéne mérni a hőmérsékletet azon a ponton. Mennyire volt a radiátor mellett? De venni csak receptre tudsz.
márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont mellette volt.


Akkor ennek kampec. Dobhatok mi közel 7000 Ft-ot a kukába.

márc. 26. 08:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem halok meg addig trombózisban, akkor majd valahonnan szerzek receptet.
márc. 26. 08:36
 4/6 anonim ***** válasza:
márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na azért nem biztos az, le kéne mérni a hőmérsékletet, mert ha 25 helyett 30, az még nem veszélyes, túl van biztosítva a leírás, és laikusként nem tudjuk, hogy mennyivel. Esetleg felvenni a kapcsolatot a gyártó vagy hasonlót gyártó céggel, de legalább egy gyógyszerésszel (nem asszisztenssel). Egyáltalán nem biztos, hogy ki kell dobni.
márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja se lett!
márc. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!