Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Menjek orvoshoz ezzel, ez már...

Menjek orvoshoz ezzel, ez már agyrázkódás?

Figyelt kérdés
Edzésen hátrafele bevertem a földbe a fejemet és egy nálam 30 kilóval nehezebb gyerek rá is esett. Volt egy fehér villanás, fájt utána a fejem de különösen rosszul nem éreztem magam. Hányingerem az már előtte is volt. Egy órája volt kb. Lassan másfél. Marhára elfáradtam meg megy is ki belőlem a koffein szóval nem tudom hogy a fej beveréstől fáradok, vagy amúgy is. Amúgy is ilyenkor mondjuk már álmos szoktam lenni mondjuk... Szóval nem tudom. Fejem már nem igazán fáj, nagyon enyhén érzem csak néha. Kórházban mondjuk ugyanúgy semmit nem csinálnak nem? Csak megfigyelnek. Nem tudnak ők sem mit csinálni
márc. 27. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy koponya röntgent vagy ct-t szoktak ilyenkor csinálni. Ha nem látnak rajta semmit, akkor nem tartanak bent feleslegesen megfigyelésen, hazaengednek.
márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen de ha látnak valamit akkor sem tudnak semmit csinálni nem?
márc. 27. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát de, tudnak.
márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit? Amúgy azóta ettem, hányingerem nincsen, fejem nagyon enyhén fáj csak néha, de ennyi... Fáradt vagyok, hosszú nap volt és kemény edzés
márc. 27. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor most jót tesz a pihenés.

Jobbulást !

márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát pihentem. Fejem még mindig fájdogál. Folytatom a pihenést i guess
márc. 28. 16:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!