Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehet a leggyorsabban...

Hogy lehet a leggyorsabban leszedni az arcomon lévő anyajegyet?

Figyelt kérdés
Meg nem voltam orvosnál,nem hiszem hogy probléma lenne vele, főleg esztétikai okból szeretném leszedni. Az arcomon a szám mellett van, mindenki azt mondja jól áll, de nekem nagyon nem tetszik. Hogy működne ez az egész? És nagyon látszódna a nyoma utána?17/L

márc. 28. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyogyászhoz kell menni, ő megvizsgálja. Ezután megbeszélsz vele egy időpontot, amikor leszedi. Hogy mennyire látszik majd a nyoma, azt nem lehet megmondani, mert egyéni, kinek hogy gyógyul.
márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem plasztikai sebészhez, rögtön le is vette, egy hétig volt benne a varrat, utána kiszedte. Már nem tudom, hogy mennyi idő volt, míg teljesen meggyógyult, de nem olyan sok. Nagyon szép munkát végzett, csak akkor látszik, ha tudja az ember, hogy mit kell keresni és közelről vizslatja. Van egy pattanás miatti hegem, az sokkal látványosabb.
márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: nekem a tb-s sebész nem vállalta, mert saját bevallása szerint nem tudta volna elég jól megcsinálni, ő mondta, hogy menjek inkább plasztikai sebészhez. Ha tb-shez akarsz menni, akkor viszont valóban először bőrgyógyászhoz kell menni.
márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Nehogy leszedesd!!!

Az a szépség pöttyöd!!!

márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Tél elején jobb leszedetni, mint ilyenkor, amikor jön az egyre naposabb idő.

Várj vele, amíg legalább 18 éves nem leszel, mert tényleg megbánhatod. :)


Miért nem hiszed el azoknak, akik szerint jól áll? Miért hazudnának? Mit mondanak azok, akik valóban szeretnek, akikben valóban megbízhatsz, ezért mindenféle dologban adsz a véleményükre?

márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Itt pl. arról írnak, hogy hogyan csináltathat valaki ilyen anyajegyet magának, akinek nincs - amiből az látszik, hogy bizony nagyon sokan boldogok lennének, ha lenne nekik is, mint neked, és hogy még fizetnek is érte, hogy nekik is lehessen. :)

[link]

márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából én magamat nem tudom így elfogadni, és csúnyának fogom látni magam örökre ezzel az anyajeggyel. Öbizalmam is sokkal nagyobb lenne ha ez nem lenne itt.
márc. 28. 18:15
 8/15 A kérdező kommentje:
És igen 18 éves koromig amúgyis muszáj várnom, mert a szüleim nem annyira repesnek az örömtől, hogy én le akarom szedni az anyajegyem :/
márc. 28. 18:18
 9/15 A kérdező kommentje:
És az igaz, hogy ha nincs egészségügyi baja, hanem csak esztétikai okból szeretném leszedni, akkor fizetni kell érte, és nem keveset?
márc. 28. 18:21
 10/15 anonim ***** válasza:

"én magamat nem tudom így elfogadni"

Most, 17 évesen. De ez még bőven változni fog, ahogy egyre érettebb leszel, és rájössz, hogy nem az a lényeg, hogy hogy néz ki valaki, hanem hogy belülről milyen.


"csúnyának fogom látni magam örökre ezzel az anyajeggyel"

Nem, egyáltalán nem biztos, hogy mindig így lesz. 17 évesen meg az a normális, ha az ember tele van gátlásokkal, hiszen még kamasz. Aki 17 évesen nem tűnik gátlásosnak, na az van csak igazán tele kételyekkel saját magát illetően...


"Öbizalmam is sokkal nagyobb lenne ha ez nem lenne itt."

Ezt is csak most gondolod így. De minél inkább felnősz, annál kevésbé fog az anyajegyeidtől függni az önbizalmad, mert annál inkább értékelni tudod majd, hogy egészséges vagy, meg értelmes, meg egy csomó tekintetben értékes ember, nem pedig csak a külsőd alapján fogod megítélni saját magadat (sem, meg a többi embert sem).

Egyébként mihez kéne az a fene nagy önbizalom?

Nehogy azt hidd, hogy az a jó, ha olyan nagy már tizenévesen is. Egy csomó hülyeségtől megvédhet egy kamaszt az, ha valami ilyen, amúgy teljesen mellékes, ártalmatlan dolog miatt kicsit szégyenlős még pár évig. Aztán meg mondom, kinövöd ezt az önbizalomhiányt, ahogy egyre sikeresebb leszel majd az életben: megállod a helyed mindenféle diákmunkás munkahelyen, meg az egyetemen a vizsgákon, stb., stb., stb. - és már eszedbe se fog jutni az anyajegyed, hiszen egyre inkább belátod majd, hogy a világon semmiben sem hátráltat, semmiféle kudarc sem amiatt ér, hogy ott egy anyajegy. :)


"az igaz, hogy ha nincs egészségügyi baja, hanem csak esztétikai okból szeretném leszedni, akkor fizetni kell érte, és nem keveset?"

Nyilván. Vagy úgy tudod, hogy annyi rengeteg pénze van az országnak az egészségügy fenntartására, hogy az egészségesekre is szórhatja mindenféle óhajaik alapján? Ezt is csak a 17 évesek hiszik: hogy körülöttük forog a világ, és mindenki alig várja, hogy mindenféle kívánságukat bármiféle ellenszolgáltatás nélkül teljesíthesse. :)

márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!