Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy lehet a leggyorsabban...

Hogy lehet a leggyorsabban leszedni az arcomon lévő anyajegyet?

Figyelt kérdés
Meg nem voltam orvosnál,nem hiszem hogy probléma lenne vele, főleg esztétikai okból szeretném leszedni. Az arcomon a szám mellett van, mindenki azt mondja jól áll, de nekem nagyon nem tetszik. Hogy működne ez az egész? És nagyon látszódna a nyoma utána?17/L

márc. 28. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki leszedette: általános iskola alsós korom óta akartam, de mindenki azzal jött, hogy az milyen szép. Én odáig jutottam, hogy takargattam az arcomat, nem engedtem fotót készíteni magamról, nem néztem tükörbe. Még tini sem voltam, de később sem lett jobb. Sőt, 20 éves koromra se. Amint leszedték, annyira megkönnyebbültem, hogy sírtam örömömben. És jöttek ugyanúgy a megjegyzések, hogy de hát az szépségpötty, más olyat szeretne, hogy tehettem ilyet, meg fogom bánni. Életem legjobb döntése volt. Az én példám szélsőséges, csak azt szeretném mondani, hogy hiába 17 éves a kérdező, ha ő úgy érzi, hogy nélküle jobb lenne az élete, mert nagyon zavarja, akkor fogadjuk már ezt el, ez nem egy mellplasztika szintű átalakítás, és nem kéne az érzéseit invalidálni. Egyébként meg el is rákosodhat az a szépségpötty, akkor is szép? Vannak kockázatai is. (Máson amúgy nem zavar engem, ebben az esetben csak azért írtam, mert tudom, hogy milyen volt, amikor magamon zavart)
márc. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül sebészetre menni,én szépségklinikán szedettem le lézeres eljárással az anyajegyemet,pont ott volt,ahol neked.És amúgy egy ideig nekem is szép volt,eszem ágában nem volt leszedetni,de aztán megnőtt,és kidudorodott,olyan lett,mint egy bibírcsók.

Az Idealmed klinikát tudom ajánlani,megfizethető,fájdalommentes,és nagyjából 1 hét alatt gyógyul a seb.Nekem nyoma sem látszik a beavatkozásnak,bár,sokáig nagyon féltem tőle,hogy nem így lesz,de azóta már megcsináltattam még 2 anyajegy műtétet.

márc. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg el is rákosodhat az a szépségpötty"

Főleg, ha megpiszkálják... főleg, ha nyár elején...

márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
27%
El nem rákosodik egy anyajegy, meg attól sem, ha megpiszkálják és esetleg kisebesedik. De ha a Kérdezőt ez zavarja, akkor van rá lehetőség, de csak fizetős módon, TB-re ilyet nem vállalnak csak amiatt, mert nem tetszik neki és kell szülői beleegyezés is 18 alatt. Menj plasztikai sebészhez, ő szépen megoldja.
márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"El nem rákosodik egy anyajegy, meg attól sem, ha megpiszkálják és esetleg kisebesedik."

Te csak tudod...

márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!