Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tehetek hogy jobban...

Mit tehetek hogy jobban legyek míg eljutok az orvoshoz? Valkivel volt már ilyesmi?

Figyelt kérdés

Munka es egyebek miatt nehezebben jutok el a háziorvoshoz.

Már lassan 3 hete majdnem, mindig estére rám jön valami(egész nap nem nagyon van gond) émelygés szerű, kényelmetlen érzés gyomor tájt, de nem mondanam fajdalomnak. Néha érzem hogy mintha lenne valami a gyomorszajamnal vagy a

torkomban(mandulák közelében). Ilyenkor nem kapom a helyem, sokszor ok nélkül remegek. Van hogy úgy érzem hogy fell lennék puffadva vagy mászkálna valami a gyomromban(gondolom gázok), és néha volt úgy is hogy úgy éreztem mintha valami jönne felfele a gyomorbol és mintha megutne, felmegy a pulzusom(nagyon ver a szivem) és kevés szédülést is erzek,meg nem tudom sokszor eldonteni hogy hányingerem van e vagy sem, és pár pillanat után elmúlik.

És még néha többször érzem hogy mintha fájna vagy inkább feszülne a mandula körül. Van flegma is ami nem nagyon akar kijönni, és csak zavar mert érzem hogy ott van.

Van véleményetek miért lehet?

És tudnám-e enyhíteni valamivel,valahogy?



ápr. 23. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát normál émelygésre esetleg citromos gyömbér tea, de ha valami komoly gyormor bántalmad van, lehet ez sok lesz.
ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Holnap mehetsz orvoshoz, addig meg annyit tehetsz, hogy valami könnyebbet eszel, pl. háztartási keksz, főtt krumpli.
ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez stressz miatt lehet, ha csak esténként jön elő....pánikhoz hasonló amiket leírtál.
ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
És valami relax:zene, tea, meditáció (#3)
ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Refluxnak hangzik,próbáld ki a Quamatel minit,amíg nem jutsz orvoshoz.
ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Savtúltengés, szerintem.
ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!