Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért és kinek jók ezek a...

Miért és kinek jók ezek a nagyon szigorú látogatási idők? kórházba, ápolási osztályon 16.00.-17.00. Nem lenne jobb ha nem is egész nap, de legalább délelőtt is adnának egy órát? Pláne elfekvő szerű intézményekben.

Figyelt kérdés
Örülnének, hogy valaki ad pár korty vizet annak a nyamvadt emberkének.
ápr. 30. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az ott dolgozóknak garantáltan nem lenne jó, ha bárki bármikor odamehetne és akadályozná öket a munkájukban.
ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

1.

2x1 óra rögzített időpontban, az bármikor?

ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A probléma az,amikor a látogatók ,/3-4/ is szinte letáborozik a kórterembe.

A betegnek sem tesz jót a hosszas látogatói ott tartózkodás.

Aki mozgás képes menjen ki a társalgóba.A nővéreknek a látogatás alatt is vannak olyan feladataik amit ekkor kell elvégezni. Már 15 perc is elegendő,hogy a beteg szennyesét magukhoz vegyék,kis finomságot átadjanak,a fontosat megbeszéljék.

ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ott dolgozóknak garantáltan nem lenne jó, ha bárki bármikor odamehetne és akadályozná öket a munkájukban. Pláne ha véletlenül olyant látna a látogató amit nem kéne, ugye? Jaa pont ma figyeltem fel, hogy akikre jellemző a letáborozás, csoportos látogatás, rájuk nem vonatkozik az se amire ma minket megkértek, hogy egyszerre csak egy ember menjen be egy beteghez. Én ma találkoztam ilyennel először, elfogadtam, betartottuk. Bezzeg a "TEEEE, NÉZD MÁR" stb szavakkal hangoskodó csapatra nem mertek rászólni....
ápr. 30. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindenhol veszik ezt olyan komolyan.
ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Masok latogatoinak a jelenlete egesz biztos, hogy megviseli a tobbi beteget aki kiszolgaltatva fekszik haloingben, szarul van, es nyugalmat, meltosagot szeretne.
ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kórházban vagyok nekem pl rhadtul nincs szükségem arra, hogy az ágyszomszédomnál órákon át ott hédereljen a családja - és viszont.


Teljesen jó ez az egy-, max kétóra, nem kell több. A kórház nem átjáróház és látogatóközpont, és nem kell a fél napot benn töltve zavarni más betegek nyugalmát.

máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk észrevételem szerint a Covid óta ennyire szigorú, legalábbis nálunk.

Előtte is ki volt írva a látogatási idő, de nem foglalkoztak vele.

A nővérek kértek elnézést, hogy vizit idejére kiküldték a látogatókat.

Betegek részéről persze zavaró lehet, hogy bárki, bármikor bemehet a szobába. No, de aki pl. délutános műszakban dolgozik, esetleg még vidéki is, nem tudja megoldani a látogatást. A kórházi kosztot, ápolást pedig nem kell ecsetelni senkinek. Aki pl. lassabban eszik stb. ideje nincs, mert összeszedik a tálcákat...

máj. 1. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!