Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak nekem kellemetlen, hogy...

Csak nekem kellemetlen, hogy behívnak egy csapat hallgatót az orvosi vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyakorlatban tudják megtanulni, és ennek ez a módja, mégis annyira kellemetlen, hogy 20 éves lány létemre körbeállt a kórház ágy mellett vagy 10 fiatal fiú és mindent is megkérdeztek, a székletemről és a menstruációmról is. Majdnem elsüllyedtem szégyenemben.

Nagyon gáz, hogy ezeket hallották?

Számítsak rá, hogy akár nőgyógyászati vizsgáltra is bejöhetnek?



máj. 1. 21:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

20

Ez mind igaz és érthető, én csak azt szeretném, hogy legyen a dolog opció a páciens részéről.

máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
Ismerősömnek bementek nőgyógyászati vizsgálatra és egyenként tapogatták valamilyét belül
máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
21%
Orvosi ebédlőjében elég cifra szövegeléseket hallottam, hogy hogyan alázgattak, beazoníthatóan másoka, érett okos orvosok.
máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindnekinek a válaszokat!

Utolsó, ezt ki tudnád fejteni?

máj. 3. 23:23
 25/36 anonim ***** válasza:
58%
23 En meg nem lattam olyan emberekkel foglalkozo munkahelyet, ahol ne voltak volna temakor az ugyfelek/paciensek/diakok stb... medikuskent irom, es ugyfelszolgalaton is dolgoztam. Szerinted mirop beszeljenek egesz nap a kollegak, ha egesz nap hulyebbnel hulyebb emberekkel van dolguk, az idojarasrol?
máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
13%
Elment egy lány az ebédlő előtt, és elkezdték magyarázni, milyen volt a nemiszerve, meg ilyenek.
máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
43%
Én kiküldeném, ne rajtam tanuljon. Van jogod kiküldeni
máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
28%

Orvosi egyetem, ebédlője volt ott elemezgették elég sértőn, nem tudom miért jó a valós dolgokat leszavazni, de simán kigúnyolják a betegeket magukközt.

Én is egyetemi hallgató voltam, amiatt ettem ott.

máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
56%
Ha oktatókórház, akkor aláíratnak olyat amibe benne van, hogy vizsgálhatják cserébe, hogy megnézik.
máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyásznál még kínosabb főleg ha ismerősöd is tanul/ dolgozik ott. És tudom lehet magánba menni de nem mindenkinek van 20ezer forintja egy méhnyakrákszűrésre.

Amúgy oktató kórházban tényleg nem kell külön engedélyt kérni, ha te meg külön mondod, hogy nem szeretnéd, hogy bent legyenek, akkor azért szoktak rá figyelni.

Én úgy vagyok vele, hogy túl lehet lendülni rajta.

Amúgy melyik orvosi egyetemen van az egyetemnek külön ebedlője? Meg az megint más, hogy név nelkül megbeszélik, hogy milyen betegséggel találkoztak vagy ha volt egy nagyon fura eset. De azt nem tudom elképzelni, hogy 4.év feletti hallgatók, akik ténylegesen vannak bent betegnél azon nevetgélnek, hogy van valakinek nemi szerve vagy volt széklete.

máj. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!