Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Él még a TB Jogviszonyok?(Több...

7Alvo kérdése:

Él még a TB Jogviszonyok?(Többi lent)

Figyelt kérdés
Falusi Csokot szeretném igénybe venni majd,de közben felmondtam a munka helyemen ez 2022-04-26-tól 2024-04-05-ig tartott,most a mai nappal tehát 2024-05-06 lettem bejelentve,tehát ugrott a 2 évem vagy még lesz a 1 hónap múlva a 2 év Tv jogviszony?A Válaszokat előre is köszönöm.

máj. 7. 04:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a automatikus javitóért.
máj. 7. 04:58
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
A felmondàsod utàn méltóztattàl àllàskeresőként regisztràlni magad?
máj. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem,mert az álláskeresőit nem adták meg,mert egy OKJ-s bizonyitványom nincs meg és időbe telt volna beszerezni.
máj. 7. 13:47
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha más munkád nem volt, csak ez, akkor nincs meg a 2 éved ezen dátumok szerint.
máj. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg indokolnád ezt nekem köszönöm!
máj. 8. 17:25
 6/7 A kérdező kommentje:

Maximum 30 nap megszakítás lehet,ha bele számolom azt a napot is mikor megszünt a munkaviszonyom azzal volna 30 nap,mert gondolom az a nap már nem számít mikor bejelentettek,mert a munkaviszony létrejött.

Inkább megkérdezem egy illetékest ezzel kérdésem el kapcsolatban.

máj. 8. 17:33
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát az s biztos.
máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!