Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első Fesztivál élményem lesz...

Első Fesztivál élményem lesz (Sziget), már nagyon várom de még nem voltam ilyesmin, lent van a többi, tapasztaltok stb?

Figyelt kérdés
Nem voltam még ilyesmi rendezvényen,először is Shawn miatt megyek(😭🙏🏼😍*mendes army fangörcs*XD).Nagyon magas a színpad ha az első sorba állok(168cm vagyok kb)? És mivel nagyon sokan lesznek..gondolom,hány órától érdemes ott lenni,hogy az első sorból nézhessem a koncertet? Esetleg Szigetes tapasztalatok (14 vagyok és nem,nem egyedül megyek és nem kérek negatív kritikát,ki nem hagynék egy Shawn koncertet ami ráadásul a városban lesz) köszi előre is a válaszokat:)

2018. febr. 25. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz annyira magas neked a szinpad, bőven látni fogsz mindent Shawn-ból. Ha jól tudom Shawn 13.an lép fel de azt nem tudom hogy mikor, minden esetre én már korán ott leszek hogy nehogy lemaradjak és hátulról kelljen néznem, ezt ajánlom neked is!🤗
2018. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hány órától lehet bemenni?:)
2018. febr. 25. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggeltől:) Ha megvetted a Napi jegyet akkor már éjféltől is bemehetsz😎
2018. febr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Napijeggyel az adott napon 06:00-tól lehet belépni a fesztiválra és másnap 08:00-ig lehet vele bent tartózkodni. :)
2018. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen fiatalon elkezdesz szo**ni ribikém? Muhahhaaa 😂😂😂kis K****
2018. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 13 vagyok, 159 cm, tehát remélem látni fogom. Én is az első sorból szeretném majd nézni, hátha odajön kezeket fogni, ahogy szokott❤
2018. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%
Előre látom a sok huszonéves arckifejezését mikor a sok 13 éves ott fog csöpögni Shawn-ra. Shawn nem fesztiválra való, hanem arénába.
2018. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pff én 18 vagyok és ugyanúgy 18-20 éves barátaimmal ott leszünk Shawn koncertjén😍 ne szóld le😒
2018. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!