Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan konzultálhatnék az én...

Hogyan konzultálhatnék az én háziorvosomtól független háziorvossal? Van magánúton is elérhető háziorvos?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne más háziorvos véleményét is hallani. Teljesen magánban gondoltam, fizetnék is, nem (egyből) átjelentkezve hozzá. Csak egy 20-30 perces beszélgetés, némi vizsgálattal. Vagy ismerősi alapon esetleg nagyobb sikerrel járok?

Direkt nem szakorvost keresek, azon már túl vagyok.


máj. 26. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
a háziorvos is szakorvos, az megvan?
máj. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, megvan. Az egyik belgyógyász, másik haematológus, harmadik általános orvos, negyedik pszichológus, de ha az embernek teljesen más baja van, ahhoz ő sem tud érdemben hozzászólni, ahogy egy fül-orr-gégészhez se mész azzal, hogy elvágtad az ujjad…!
máj. 26. 07:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy a szemészetre se mész azért, mert égtelenül fáj a gyomrod :) és sorolhatnám. Vagyis elmehetsz, de jaj neked, ordítanak majd veled kedvesen, hogy hogy lehet ennyi eszed :D
máj. 26. 07:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezek szerint nincs meg.

[link]

máj. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, de szerintem eltértünk a kérdésem igazi tárgyától. Lényeg: másik háziorvossal IS szeretnék konzultálni, nem csak a sajátommal. De már interneten találtam megoldást, így le is zárnám ezt a kérdéskör. Kár volt feltennem. A google-lel mindenki tényleg jobban jár, mintha ide írja a kérdéseit. A google megért, itt ez 90%-ban nem jellemző az emberekre.

És még nem fogja az AI letarolni az emberiséget 🤣 dehogynem. Nem is kell megerőltetniük magukat.

máj. 26. 07:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan érdekelne, h mi az a betegség, amivel semmiképpen nem akarsz szakorvoshoz menni.
máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán kérdezz értelmes dolgot...

De olyan hülyeséget írni, hogy nem akarsz szakorvoshoz menni, amikor maga a háziorvos is szakorvos? Ha a háziorvosod nem ismeri az adott területet, akkor jó eséllyel másik háziorvos sem fogja, mert spec szakterület. De hajrá, az AI majd kikúrál a szifiliszből.

máj. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De miért másik háziorvossal akarsz konzultálni? Akkor már mehetnél magánba egy belgyógyászhoz is. Amúgy az AI mit javasolt?
máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz, csak te vagy helikopter. Vagy a következő John Connor.

A problémád szakértőjét pszichiáternek hívják, ilyen szakembert keress google barátoddal.

Jobbulást.

máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!