Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő, mire elmúlik az...

Mennyi idő, mire elmúlik az aranyér?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre, hogy kijött az aranyerem. Azonnal patika, kenőcs-kúp. Még nem vészes a helyzet, nem vérzik, és nem is fáj. Mondhatom az elején kaptam el, épphogy van egy kis dudor.

Igazából az lenne a kérdésem, kb mennyi idő, mire teljesen elmúlik? Mennyi ideig használja a „gyógyszereket”?

Előre is köszönöm a válaszokat…


2009. jan. 7. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El sosem múlik. Kezelheted, de később úgyis kijön újra.

Általában pár nap elég, hogy megszűnjenek a tüneteid.

2009. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem múlik el soha?

Magyarán csak tünetmentes lesz? Vagyis, ha egyszer kijön valakinek, az örökre ott marad?

Mondhatjuk akkor azt is, ha valakinek kijött az aranyere, akkor az pl soha többet nem análszexhet?

2009. jan. 7. 14:02
 3/5 anonim válasza:
Nekem a patikában vény nélkül is kapható DETRALEX nevű gyógyszer hazsnált! Attól valóban visszahúzodott már a 2. napon. A krémek, kúpok tüneti kezelésre jók a tapasztalataim alapján (nem viszek, ég stb). Remélem segítettem!
2009. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy... visszamegy. de attól még meg van. és előjön újra. Lehet, hogy pont az análtól lett :D
2009. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hm. egyet értek, az análszextől valóban kijön.

akit ajánlhatok, az kriston andrea és találmánya, az intim torna, ettől teljesen meggyógyulhatsz.

2009. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!