Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epeköveim vannak. Az gond,...

Epeköveim vannak. Az gond, hogy gyomortükrözésen nem voltam? UH-val vették észre a köveket. Mit vigyek a kórházba?

Figyelt kérdés
Jövőhéten műtenek. A belgyógyász, vérvétel alapján azt mondta, hogy gyulladás is van a szervezetembe, mert a vas nem raktározódik el rendesen. Ezért műtét után kb. 6 héttel vissza kell mennem vizsgálatokra a belgyógyászhoz.
2010. nov. 3. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát készülj, hogy egy hétre befektetnek a kórházba. Vigyél ruhákat, esetleg pénzt hogyha kell jattot adni a dokinak, más nem nagyon kell.
2010. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sebész azt mondta, hogy ha minden rendben lesz, akkor 2-3 napig kell kórházba lennem.
2010. nov. 3. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg laparoszkóppal fognak műteni. Engem is ezzel a módszerrel műtöttek. Nem kell gyomortükrözés. Biztosan az epeköved miatt vagy rosszul? Nekem kivették, de a tüneteim megmaradtak, így bizonyosodtunk meg arról, hogy nem a kövek okozták a gondot. Ha nincs komlikáció már másnap kiengednek. Feküdni kell és minden nap injelciót kell adni a pocakodba, a bőrfelszín alá. Sokat és keveset enni, kérd diabetikus tanácsát.

Ha mnden rendben nem érzel semmit, intravénás narkótikumban végzik a beavatkozást. Jobbulást, és ne félj. Pihenj sokat és vigyázz magadra. A pénz tényleg nem árt. (sajna)

2010. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyesen: sokszor és keveset kell enni :)legalább napi 5 alk.
2010. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj nekem is azt mondták, hogy 2 napig kell kórházba lennem, aztán 10 napig nem engedtek ki. Nekem nem epekő volt, hanem más, és volt ott egy epeköves csaj is, na őt sem engedték ki :) úgyhogy számíts erre is. Ha szerencséd van kiengednek biztos, de nekünk nem volt szerencsénk.

Persze gondolom az se mindegy melyik kórházba megy az ember :)


mp3 lejátszót vigyél, hogy el tudd viselni a szobatársaid horkolását :)

2010. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat. A betegfelvétel, és az elbocsátással együtt 4 napot voltam bent. Nagyon kedves, segítőkész emberekkel feküdtem egy kórteremben! A nővérek 99%-a ugyancsak jól, és lelkiismeretesen végezte a munkáját!
2010. nov. 14. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!