Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16 eves vagyok, hiperhidrozisb...

16 eves vagyok, hiperhidrozisban szenvedek ( tulzott izzadas ) hasznalhatom a Botox kezelest? Vagy hol lehet ezt megkerdezni?

Figyelt kérdés

mert ahol en vagyok, az orvosok nem tudjak es itt nem is talalhato Botox. tudtok ajanlani egy oldalt vagy valaszt?

elore is koszi :)


2009. jan. 7. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz
2009. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg egy plasztikai sebész is segíthet.

Mindenesetre először vizsgáltasd ki magad alaposan, nincs-e valami kezelhető (akár lelki eredetű) betegség a háttérben. Érdemes továbbá megvárni a serdülőkor végét, mert gyakran pusztán a hormonális változások okozzák ezt a nem kellemes állapotot.

2009. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jaaj!nehogy egyből Botoxhoz fordulj!Az legyen a legutolsó amit kipróbálsz csak akkor ha tényleg semmi de semmi nem hat.


(Ezeket érdemes kipróbálnod: Solutio Antisudorica,Exodor, PerspireX,Certain Dri, Odaban )

2009. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol izzadsz? Ha hónaljon, akkor ezek a szerek segíthetnek?

Nekem a tenyerem és meg is csináltattam a botoxot már 10 hónapja és még mindig tart. 6-7 hónapig teljesen száraz volt a tenyerem, mostmár kicsit kezd visszajönni, de még egyáltalán nem zavaró.

Majd nyár előtt újra megcsináltatom.

2010. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!