Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy operáció nagyon drága...

Van egy operáció nagyon drága és brutál az egész, amikor is feszítik a lábadat egy évig korházban amitől nyersz pár centit. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
Bocsánat hogy ilyen egyszerűen fogalmaztam és tudom hogy nem telljesen idevalaó ez a téma de jobb helyet nem találtam.Nagyon fontos lenne szinte bármit megtennék érte és ez nem vicc!!de nem tudok infohoz jutni.20 éves fiú vagyok egyáltalán nem vagyok törpe de nagyon alacsony és ez elképesztően zavar.169cm.Csak infokat kérnék tőletetk könyörgöm nektetek!de ilyeneket ne hogy mekkora barom vagyok stb..
2010. nov. 6. 14:06
 1/5 Kriszti83 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__495534


Véleményem: 157 cm vagyok, örülnék ha 169 cm lehetnék, de sosem mennék bele ilyen brutál dolgokba.

2010. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. A 169 cm nem egy hű de alacsonynak minősülő testmagasság. A férjem 3 cm-rel magasabb nálad, 22 éve vagyunk együtt. A vejem 165 cm, 2 cm-rel magasabb a lányomnál. Igaz, hogy nem tud magas sarkú cipőt felvenni, de nem zavarja.

Ja, és senkinek sincs kisebbségi érzése. Ekkorára nőttem, oszt annyi. A kisebbik lányom igazi törpilla, 152 cm. És boldog. Őt az zavarja inkább, hogy a fiúk nagyon magasak a korosztályában.

2010. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha a műtét után lábra sem tudsz állni? Az jobb lenne?
2010. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal ezt csak nagyon indokolt esetben végzik el. És te nem az vagy. Inkább az 1méter alattiak.

És annyira nem vagy alacsony. Legalább lehetsz űrhajós :D

2010. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy! A 169 cm teljesen átlagos magasság egy pasinál! Több ismerősöm van, akik 165-170 cm-sek, és teljesen meg vannak elégedve magukkal. Nem kell mindenkinek 180 cm fölött lennie!
2010. nov. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!