Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vajon a daganatos betegeket...

Vajon a daganatos betegeket miért nem tájékoztatják arról, hogy van egy ONCOTHERM EHY-2000 tipusú gép? , a klasszikus rákgyógyászat hatékony kiegészítő eleme.

Figyelt kérdés
Küldetésünk: A tumoros betegek életének meghosszabbítása, életminőségének javítása, szenvedéseik csökkentése, kezelési mellékhatások elkerülése. Szándékunk, hogy olyan magas színvonalú orvosi eszközöket készítsünk, melyek az orvostudomány mindenkori legmagasabb tudásszintjét képviselik. Célunk, hogy eszközeinket szakmai körökben elfogadottá tegyük, így az általunk alkalmazott eljárás a betegek számára (fizikailag és anyagilag is) elérhető legyen DE!!! kinek is????
2010. nov. 16. 11:27
 1/10 A kérdező kommentje:
JA!!!! Magyarországon 5 kórház /ebből 2/ Budapesten van!!!!
2010. nov. 16. 11:29
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt, ebből a gépekből 2 Budapesten 3 vidéken működik!
2010. nov. 16. 11:30
 3/10 Dr. Dav ***** válasza:

Például én még (talán sajnos) nem hallottam róla. Kíváncsi lennék a működési elvére. Megosztaná velem röviden?

Köszönettel.

2010. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk nem csoda, akkora *** (fogalmazzunk úgy, hogy tévedéseket) írsz, hogy szerintem orvosi egyetemet csak fényképről láttál.


Ez meg egy reklám akar lenni?

2010. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 14.05 perc válaszadójának: Nyisd meg az oncotherm.hu honlapot és akkor szélesedik kicsit a látóköröd. Azon kivül kívánom ,hogy neked és a hozzádtartozónak ne legyen rá szükséged. Üdvözlettel. M J nem reklám.. de ha valakinek esetleg szüksége van rá ..hát akkor legyen reklám.
2010. nov. 16. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:

"küldetésünk", "célunk"...

Mivel nem idézted, honnan van a szöveg, sajnos a TE küldetésed és célod is lett... Így pedig eléggé profitorientált reklámszaga van, főleg mert anyagi elérhetőségre is céloztál.

Priviben (ugyan nem kértem, hogy zaklass) írtad, hogy anyukádnak kéne a gép, azt hiszem, a kérdésedet szerencsésebben is meg lehetett volna fogalmazni, mondjuk egyértelművé tenni, hogy te nem a forgalmazó vagy. Honnan kéne ezt tudnunk, a kisujjunkból?


Mellesleg nem tudtad, hogy az ilyesfajta jókívánságok mindig visszütnek? Mert akkor szólok, hogy aki másnak vermet ás...

2010. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ui: egy hasonló gépet (de lehet, hogy ugyanez volt, elnézést, a márkát nem jegyeztem meg, csak a működési elvet) pár éve bemutatták a tv-ben, majd később azt is bemutatták, hogy ezzel verték át a betegeket, akik tényleg minden szalmaszálba belekapaszkodtak és nem sajnálták rá a pénzt.
2010. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ez a hyperthermiás, méregdrága gépezet, akkor szólok, hogy rengeteg szövődménye van, és nem ér túl sokat...


Sajnos tényleg egy szalmaszál, és rengeteg ilyen dolog van (sok-sok pénzért), amiről valószínű, hogy sokan nem hallottak...

2010. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves KEDVES!!!

Mint ahogyan mások,így te is válaszolhattál volna normálisan...akárhogyan is tettem fel a kérdést,valóban félreérthető,előbb megbizonyosodhattál volna valóban reklámnak szántam-e...

NEM reklámnak szántam,sajnos abból az okból kerestem,mert IGEN minden szálban kapaszkodni kell...

De szöveged téged minősít,én nem süllyedek le a szintedre.

Nem kívántam neked rosszat,épp az ellenkezőjét írtam,(ha tudod értelmezni a levelem),amit pedig azért küldtem neked priviben mert nem akartam offolni a topikot(megtetted TE)...

ennyi....a véleményed innentől kezdve nem érdekel..


Hát további jó szórakozást

2010. nov. 16. 19:00
 10/10 darkman1986 válasza:

Most olvasom ezt a topikot.A weboldalon irja(most nem pontosan fogalmazok-elore is bocs) hogy a termeszetes folyamatokat erositi fel es gyirsitja fel. En ugy tudom felfogni mint regen a COD-tea, ami csak cvitaminbomba volt, de a nonhodkinlymphomas batyjam gyogyulasat segitette mert amint ivott belole egybol belazqsodott es dolgozott a szervezete a raksejtek ellen. Nos, az elektromos mezovel a keszulek kb. Ezt csinalja, es azon a terulwten ahol van a parna ott meg a testhomersekletet is megemeli pont ezert. Altalanos biologia. Amikor megbetegszik az ember elkap egy virust es a szervezete megemeli a homersekletet ugyanis az idegen "egyebek" nem nagyon viselik el a magasabb homersekletet.

Akinek ez a velemenymegosztas nem tetszik, annak nem tetszik. Reklam szaga van mindennek, aki csak erre irja a reklamszagot, es csak ezt hajtogatja, az egy gyokxr szxr, es bxszxdjon meg. Nezzen mar korbe a tevekben az utcakon vagy a plazakban!! Minden szxrrol reklam van akar politika akar bulvar akar penzugyi akar egezsegugyi. Mind hamis reklam, de mind uzlet. Inkabb azt kene merlegelni, hogy ha mar ez is reklamszagu, annak ellenere legalabb tenyleg tudja-e azt, amire fejlesztettek es keszitettek. Pl. Akai telefont megveszel dragan azt 1 hettel kesobb nem tudod eladni senkinek jo arban mert semmit se er, de egy nokia lumia legujabb tipusara mar volnanak vevok szep szamban. Ez csak egy pelda volt.

Szoval reszemrol ennyi. En is remelem hogy soha nem fog nekem kelleni ehhez hasonlo.

A masik teny a reszemrol, hogy ha a jovedelmen nem lenne csak max. 8%os ado, ill. Ha magasabb is volna a fizetes, vagy legalabb az elso feltetel megvolna, akkor szerintem en sem fintorognek ra hanem felvennem a kapcwolatot veluk mint ahogy a masik 10 vagy 20 ceggel akik gyogyitassal foglalkoznak. Jonehanyukkal biztos jobb lesz a gyogyulas, mert nem eleg egy tuvel nekilatni a varrasnak.

2016. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!