Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy ismerősömet átküldték...

Egy ismerősömet átküldték csontsűrűségmérésre a belgyógyászatról! Miért kell neki fizetni 2000 Ft-ot a vizsgálatért?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen helyzetben? A TB nem támogatja ezt a vizsgálatot?
2011. jún. 1. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen! engem a reumatológiáról küldtek át, a szomszéd szobában volt. semmit nem kellett fizetni.Szerintem tb. támogatott, így jogtalanul kértek pénzt. én reklamálnék.
2011. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beutalóval ment akkor tuti nem kellett volna fizetnie!
2011. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bármelyik orvos továbbküldi a beteget más vizsgálatra a kezébe ad egy nyomtatott kezelési lapot, ráírja az eddigi diagnózist és megjelöli a kért vizsgálatot.Ez ugyanaz, mint egy beutaló, szóval nem kellett volna fizetnie.
2011. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom! Ilyenkor kihez forduljunk? Ez Vácon történt. Az ismerősöm rokkant nyugdíjából elég nehéz volt kifizetni a vizsgálatot. Meg is lepődtem, hogy kórházon belül fizetni kell, orvos kérésére!
2011. jún. 2. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

minden papírral, számlával (ha adtak) a betegjogi képvisekőt kell sürgősen felkeresni. minden "sztk"-ban,

kórházban van, és fogadónapja is van. keressétek meg feltétlenül.

2011. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!