Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel kenjem be ill. mit...

Nyugi,csak én vagyok kérdése:

Mivel kenjem be ill. mit tegyek a fejfájás ellen?

Figyelt kérdés

a történet egy koncerten kezdődött (pink floyd "utánzat") szóval ültem és hátra akartam csúszni, amikor becsípődött egy idegszál (gondolom) és most alig érzem a bal lábam és a derekem is iszonyatosan fáj.

a fejemmel az a gond, hogy valószínüleg a cigifüsttől lehet, de mikor köhögök (mert meg vagyok hűlve), akkor nagyon fáj, mindta ott is be lenne csípődve valami.



anyum már unja, hogy mindig suli elött lesz bajom dehát erröl most tényleg nem tehetek+most duzzog is és nem lehet hozzá szólni.

van itthon minden sz@r krém/gél (mert anyum gyógyszerész/patikus), mivel kenjem be?


gyulladáscsökkentővel? az nem segít a becsípődött idegszálon. a fejfájás ellen meg mihez kezdjek?



13/l



tényleg iszonyatosan fáj a derekam. a fejem legalább csak akkor, amikor köhögök.


2010. dec. 5. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

a derekadat pihentesd, majd elmúlik



a fejeddel meg ne kezdj semmit

nem értem mért kell minden sz@rért gyógyszerért nyúlni...ha valami komoly, az nem múlik el 1 hét alatt, akkor kell orvoshoz menni, nem pedig minden kis bajjal szedni a vegyszerezett tablettákat.

ezzel teszed tönkre a májad

2010. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem is tablettára gondoltam. szinte semmi gyógyszer nincs itthon. minden csak növényi eredetű.


én sem szoktam törődni a kis fájásokkal de ez tényleg nagyon fáj.

már járni is alig tudok. folyamatosan érzem ...nagyon rosz.



orvoshoz meg semmi értelme elmenni, mivel van itthon minden.


és mégis hogyan tudnám pihentetni, hogyha iskolába kell járnom..ráadásul ott is a 3. emeleten.én a lépcsőkön meg fogok halni x_x.

2010. dec. 5. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyere el hozzám (anyukáddal együtt), és rendberakom.


Gyógymasszőr

2010. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

anyum is masszőr:))



és különbensem magyarországon lakom:)



köszönöm:)

2010. dec. 6. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukád masszőr, és még nem tette helyre az idegbecsípődést? :-O

Egyébként bizonyos típusú fejfájások ellen is jó a masszázs, érdemes kipróbálni, ha már ingyen van.

2010. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!