Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fejfájás ellen botox?

Fejfájás ellen botox?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy krónikus fejfájás kezelésére botox injekciót lehet alkalmazni, amivel lebénítják a szemöldök közti izmokat. A kérdésem az lenne, hogy ilyen kezelésre lehet kérni TB támogatást? Háziorvos tud adni ilyenre beutalót?

Eddig már rengeteg vizsgálaton voltam, hogy kiderítsék, hogy mitől fáj a fejem szinte mindig, de mind eredménytelen volt. A környezetemben lévők meg állandóan azzal piszkálnak, hogy nagyon gonosz, ellenséges a tekintetem meg haragos. Már elegem van belőle.


2010. nov. 7. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
na ne röhögtess.. erre TB ?! majd álmaidban
2010. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tornáztasd óvatosan a nyakadat, menj el egy elismert csontkovácshoz, nem hiszed, de a gering okozza, sokat segíthet, pszichológusnál autogén tréning, és keresd meg, h. mi okozza.

A botox helyett, lidokain kenőcsbe cseppentett pá

r csepp mentaolajjal massziroz

d.

2010. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mi köze az izmaidnak a fejfájáshoz?
2010. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg van egy kis izom a két szemöldök közt, ami migrén esetén nem tud ellazulni, ezért mindig görcsben van, ez elszorít egy eret, ami miatt nem jut elég vér az agyba. Ezt műtéti úton néhány esetben el szokták vágni, hogy ne okozzon több gondot, mivel nem túl nagy jelentőségű. Ezt az izmot botoxxal meg le lehet bénítani, és így nincs több gond vele egy ideig.
2010. nov. 7. 16:34
 5/5 A kérdező kommentje:
A lidokainos masszírozás sem lehet rossz ötlet, viszont ennyi év után már nincs kedvem ilyenekkel vesződni, dokihoz járni többet meg már nincs türelmem. A botox meg csak félévenként egyszeri kis tűszúrás a megfelelő helyre s nincs több gond.
2010. nov. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!