Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő tellik el a bőrgyóg...

Mennyi idő tellik el a bőrgyógyász vizsgálat és egy anyajegy levetetés között?

Figyelt kérdés
2 hétig leszek otthon, és jönnöm kell vissza külföldre, addig meg jó lenne, ha el tudnám intézni :(
2010. dec. 7. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
az attól függ, mennyire sürgős levenni azt az anyajegyet. szerintem ha rossz a helyzet, akkor próbálják mielőbb megcsinálni. de szerintem ha megmondod, hogy próbáljanak vele sietni, akkor talán előbb sorra kerülsz.
2010. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmész az állami bőrgyógyászatra, és elmondod a dokinak, hogy szeretnéd levetetni az anyajegyedet. Ha csak szépészeti oka van, akkor akár másnap is megcsinálja 25000.- Ft ért, a magánrendelésén, ugyanott az állami sztk ban. Ha eü. ok áll fenn, akkor természetesen ingyenes, de nem is két hét. Meg kell vizsgálni, szövettenyészet, stb. Engem a háziorvosom múlt hét hétfőn kiírt vérvételre, és jan. 13. ára kaptam időpontot. Egy sima vérvétel több, mint két hét!
2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy mekkora,hol helyezkedik el,valamint,hogy hol csináltatod meg.Nem csak bőrgyógyász veheti le,hanem a tőle kapott papírral bármely általános sebészeti rendelésen is lehet egyeztetni.Legjobb esetben pár napon belüli időpontot kapsz,és ambulánsan leveszik,majd 1 hét múlva varratszedés.Szövettani vizsgálat az eltávolítás után történik.(kb 2 hét alatt lesz meg az eredmény)

Ez akár bele is férhet a 2 hétbe.

De lehet,hogy az elhelyezkedés miatt úgynevezett "egynapos sebészeti"kezelés címszóval távolítják el.Erre biztos,hogy macerásabb az időpont szerzése.

Én helyi kis kórházakban próbálkoznék.


Minden attól függ,hogy mit mond a bőrgyógyász.

2010. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több hét -
2017. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!