Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha munka köbe megsérültem,...

Ha munka köbe megsérültem, akkor telefonálhatok a diákszövetkezetnek, hogy nem tudok menni, de ne vonják le a pénzem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nagyáruházban dolgoztam a Rébusz által, ők az alap órabérből 6%-ot levonnak balesetbiztosításra, tegnap meg megcsúsztam a jégen, és lett vmi 1 centis púp a kézfejemen nem tudom, mi, de ha mozgatom a kezem, fáj. Orvoshoz nem volt időm menni, mert minden nap éjszakázok, suli után aludni jövök csak haza.
2010. dec. 14. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha munka közben történik baleset, azt azonnal jegyzőkönyvezni kell. A lehető leghamarabb orvosnak is meg kell mutatni. Ha így nem tudsz dolgozni, akkor azonnal kell értesíteni a diákszövetkezetet és a főnököt is, hogy meg tudják oldani a helyettesítést.
2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha munka közben sérültél meg, azonnal szólni kellett volna, tudtommal ez a szabály diákszövetkezeteknél is érvényes... Így már nem fogják elhinni neked hogy munka közben sérültél meg, és ha dokinál se voltál, akkor szerintem találj jobb kifogást :/ Én nyáron postán voltam kisegítő. Én meló közben rántottam meg a vállam, de így se akarták elfogadni a táppénzes papírom, hetekig kellett a levont pénzemért rohangálni, mire nagy kegyesen elszámolták -.-
2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!