Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az normális, hogy a nődokinál...

Az normális, hogy a nődokinál egy kis szobába le kell vetkőzni és utána egy folyosón keresztül bemenni hozzá a rendelőbe?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy azt sem tudja mit akarok és miután behív az aszisztens egyből beküld a szobába hogy vetkőzzek le és aztán menjek be a dokihoz. Nem vagyok szégyenlős sem meg prűd sem, de idegenek előtt meztelenül mászkálni és meztelenül megbeszélni a problémáimat, kicsit feszélyező érzés. Nem az lenne a normális, hogy behív és megkérdi mit akarok,mi bajom van és utánna ha szükséges levetkőzőm és megvizsgál?
2008. jan. 21. 10:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia!Ez nálunk is így van.Én ezt úgy szoktam csinálni, hogy viszek egy szoknyát vagy hosszú polót és azt magamra veszem, a bugyit meg le.Amikor vizsgálatra kerül a sor akkor fel tudom húzni, de mégsem mesztelenkedek a doki előtt amíg megbeszéljük miért jöttem.Ha a meltartót is leveszem akkor még a mellemet is meg tudja vizsgálni pikpak.
2008. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
USA-ban tanultam egy evig es voltam kint nodokinal. A nover foglalkozott velem eloszor, kikerdezett majd atvitt egy kulon vetkozo fulkebe, ahol mar rutinszeruen keszultem derek alatt vetkozni, amikor meglepetesemre kozolte, hogy teljesen meztelenre kell vetkoznom es a cuccomat a szekrenybe behelyeznem. Ezen nagyon meglepodtem, es vacillaltam, most akkor pl. a zoknit is le kell-e vennem, inkabb levettem minthogy visszakuldjenek es az utat meg egyszer megtegyem csupaszon. Mondjuk valamennyire takarva voltam, mert adtak egy ilyen papirtorulkozo szeru valamit, hogy megse legyek teljesen meztelen. Engem nagyon zavart, es a vizsgalat is kellemetlenebb volt, mint itthon, mert a dokino a huvelyem utan a vegbelemet is megvizsgalta, amit nagyon szegyelltem.
2008. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!