Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Terhességi kiskönyv felválth...

A Terhességi kiskönyv felválthatja e az EÜkiskönyvet? 26. hetes terhes vagyok. De még márciusig dolgozom az EÜkönyvem pedig most járt le? meg kell e még csináltatnom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá szerintem. Gyanúm szerint az egyik nem helyettesíti a másikat. Most nem kell tüdőszűrésre menned, csak kérdés, hogy anélkül kiállítják-e az eü könyvet.
2009. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem fogalmam sincs, mi az az EÜ kiskönyv, TAJ kártyám van, és ennyi. 35,2 hetes terhes vagyok, de még csak nem is hallottam az eü kiskönyvről!


Ja, utánaolvastam. Nem váltja ki szerintem, teljesen más a célja, meg más dolgok vannak benne! pl a tüdőszűrés eredmények benne kell hogy legyenek a kiskönyvben, terhesen meg ugye tilos a tüdőszűrés, max a legutobbi eredmenynek van egy pici hely, de az orvosi leletnek kevés.


nem kell megcsinaltatnod szerintem, amig ujra munkaba nem allsz, felesleges. (de ez csak vélemény, hiszen nem fogsz dolgozni. ha visszamesz, akkor ujitas, ha uj munkahelyed lesz, akkor ott elkerik, es ott is ujitjak, ennyi. )

2009. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké!kösy:)
2009. jan. 27. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!