Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan hely ahol alvás...

Van olyan hely ahol alvás közben kivizsgálnak?

Figyelt kérdés

Sosem aludtam jól, egyfolytában forgolódok, nehezen alszom el, kívülállók szerint egyfolytában beszélek meg "siránkozok" álmomban.

Tegnap felvettem 7 órát, amíg aludtam, és tényleg! Hallani, hgoy egyfolytában forgolódom, meg beszélek, meg jajgatok, miegyebek.(ebben nem vagyok bniztos, de sokszor mintha kapkodnék a levegőért) Miért lehet ez? Nem tudjátok, ki tudnám vizsgáltatni magam valahol?


2011. jan. 2. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
De, van ilyen vizsgálat, bár hogy hol, azt nem tudom. Javaslom, menj el a háziorvoshoz, ő ad beutalót az ebben illetékes osztályra, és ott már tudni fogják, milyen vizsgálat kell.
2011. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Alváslaborban vizsgálják,megmondom őszintén oda fogalmam sincs honnan utalnak be.Talán neurológiáról? De a háziorvosod meg fogja tudni mondani.

Ha kapkodsz levegőért,vagy kihagy a légzésed az alvási apnoe és nagyon káros,hosszútávon tönkretesz

2011. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, van ilyen vizsgálat, bár hogy hol, azt nem tudom. Javaslom, menj el a háziorvoshoz, ő ad beutalót az ebben illetékes osztályra, és ott már tudni fogják, milyen
2011. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

De mikor mondtam a háziorvosnak, hogy nem tudok aludni, kb. kiröhögött, nem érdekelte a dolog..

2011. jan. 2. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó, bocsánat, úgy látszik kétszer is sikerült elküldenem.
2011. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másik orvos? Elvileg az lenne a dolga, hogy segítsen...
2011. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!