Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elestem és most nagyon fáj a...

Elestem és most nagyon fáj a bokám alig tudok járni. Nagyon fáj ha ráállok és be van dagadva. és ha meg nyomom egy ponton akkor is nagyon fáj . Mi lehet a baja? Mennyek el vele kórházba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megrántottad.Jó lenne elmenni orvoshoz vele.
2011. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ficam, rándulás, törés stb. Menj!
2011. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah mennyé orvoshó!
2011. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és hova kell menni a kórházon belül??
2011. jan. 2. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a sebészetre
2011. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ambulancia és ott eligazitanak
2011. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baleseti sebészetre, de ott próbáljál meg szebben beszélni az orvossal. Mennyek = Menjek?
2011. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia


Én tegnap estem el a bal bokám kibicsaklott a 2 éves gyerekemmel az ölemben lefelé a lépcsőn. irány a János korház traumatológiája ott rtg. és kiderűlt hogy részleges szalagszakadásom van és csont törés. 1 hét fekvőgipsz sín és utána majd járó ha a csont jól forr össze ha nem akkor operáció ismét fekvőgipsz és majd utána 6 hét járógipsz. Én sem tudok ráállni iszonyúan fáj, nem is szabad ráálni és borogatni kell, ami még tetőzi ezt a csúcsállapotot, hogy lőnöm kell magam véralvadásgátlókkal 10 napig naponta egyszer a hasfalba, ez a része mondjuk teljesen fájdalmatlan csak utálom a tűket olyan mint az inzulin beadás kb.

Tehát irány a korház minnél hamarabb! Manapság már nem műtik a szalagszakadásokat mondta a doki :) csak ha egy évben legalább 5X egymásután van a baleset. Nekem eddig kétszer volt a jobb bokámon és most másodszorra a balon mindkét bokámat egyszer már műtötték. Az egyiket az Uzsokiban a másikat a balesetiben, és mot a másodszorra vagyok a jánosban sőt terhesen is kiment a bokám de akko nem volt ennyire komoly akkor egy bokarögzítőt kaptam mert nem engedtem az rtg-t a baba miatt. Nekem alapból gyengék az izületeim sajnos de erre nem tudok jobban odafigyelni, nem járok magassarkúban sem most is egy sima egyenestalpú papucscípőben voltam. És hogy a gyerekem védjema borulástól mert a karomon ült így még jól meg is ránditottam magam. Semmi baja sem lett szerencsére csak nekem a bokám ment szét :) Kedves sorstársam neked is hasonló lehet a bajod tehát irány egy korház amelyik körzetbe tartozol! Vagy háziorvos és az ad veutalót a korházba. Jobbulást!

2011. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!