Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mentőápolói szakmában kizáró...

Mentőápolói szakmában kizáró ok lehet e a tetoválás? (Bal alkar. ) Köszönöm a gyors válaszokat

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag, igen, de ha eltakarod, ha nem látszik, akkor nem.
2011. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! A húgom intenzíven dolgozik, még senki sem tette szóvá... Igaz, nem is tudják.
2011. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szia!


elég régóta mentő vagyok, sőt egy kicsit több is


szóval nem kizáró ok, de nem szeretik, ha kilátszik


elég sokan vagyunk akiknek van tetoválosuk az omsz-nál


ha jelentkezel takard el

2011. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noja82 válasza:
Szia! Nekem az egyik volt pasim mentőápoló volt. Neki a vádliján volt egy elég nagy méret, és mégis dolgozott, volt amikor nyáron térdig érő nadrágban. Szóval szerintem semmiképpen nem kizáró ok!
2011. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem morbid a téma (nehogy frászt kapjon a beteg)szerintem elmegy.
2011. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ápolónőként az utolsó évemben járok a suliban..a csuklómon van egy idézet..soha senki nem szólt érte. :) Szerintem nem kizáró ha nem olyan a témája a tetoválásnak.
2011. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Számít az is, hogy csókos vagy-e.

Én több orvost is és ápolót is láttam. Fontos tapasztalatom, hogy egyszer vírussal kórházba kerültem, és az ellátó orvosomnak nem tetszett, hogy tetoválásom van, és szóvá tette nekem, mint kiszolgáltatott embernek, hogy ez nem jó, mert hepatitisem később is ki tud alakulni miatta, ami persze nem igaz! (Azért írtam, hogy kiszolgáltatott voltam, mert igazából közfeladatot ellátó személy nem szólhat ilyesmibe bele, és érzelmi alapon nem hozhat meg betegével szemben döntést, és nem hazudhatja azt, hogy valamilyen betegséget tud okozni.) És amikor toltak kifele az ággyal, kedves kollégáján orbitális tetoválás volt, előtte meg összeszidott engem, hogy se a rendőrnek, se a jogásznak, se a katonának nem lehet, mert kizáró okok. Holott mint említettem, kedves mentős kollégája tele volt. Szeretnek az emberek ürügyet keresni másik diszkriminálására és bántására. Ilyenkor tudnak még a jogokkal is jönni, de akkor már senki nem jön a jogokkal, amikor adót kell fizetni xD. Mindegy is... a lényeg, hogy szerintem jó dolog a tetoválás, és el kell fogadni, ha valakinek van, és azt is, ha valakiknek nincsen.

2018. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!