Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthető a...

Mivel helyettesíthető a Bepanthen kenőcs tetoválás kezelésénél?

Figyelt kérdés
kérem, hogy csak az válaszoljon, aki valamit ért hozzá! Ott felejtettem valakinél a Bephanten krémemet, holnap jutok hozzá. Mivel tudnám addig kenni ahelyett? Ami van itthon: kamilla-körömvirág kézkrém (noname, olcsó, híg), garnier testápoló, ugyanilyen kézkrém továbbá arckrém. A tetkós nem elérhető, és már nagyon be kéne kenni!:/ Köszönöm előre is!
2011. márc. 25. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Neogranormon vagy bármilyen babakenőcs, amit a patikában vagy drogériában kapsz kapsz.
2011. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha már bemegy a patikába, vehet bepanthent is ;)


azok közül amit írtál max a körömvirágos is, de a helyedben inkább nem kísérleteznek vele, pláne, ha nagyon friss a tetkó

2011. márc. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pont az a lényeg ( azt hittem ez egyértelműen leszűrhető ), hogy nincs lehetőségem másikat venni, hiszen akkor vehetnék akár másik Bepanthent is... Abból kell valamit összehozni, ami itthon van. Holnapig amúgy se szívesen vennék egy másik kenőcsöt, de nem is tudok. Azért köszönöm a választ! :)
2011. márc. 25. 12:53
 4/8 A kérdező kommentje:
a tetkó holnap délután lesz egy hetes, már hámlik. De nem tartottam jó ötletnek majdnem két napig ( tegnap este óta ) nem kenni, ezért gondoltam, hogy szétnézek itthon. De akkor talán mégis jobb, ha nem kenem be holnapig?
2011. márc. 25. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
esetleg egy aloe verád nincs otthon? talán annak a nedvével, de én inkább nem kenném ... esetleg egy tetkós oldal fórumán kérdezz rá
2011. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aloe vera sincs sajnos... Bekentem a kamilla/körömvirág krémmel, eddig semmi rendellenest nem tapasztaltam... Remélem, később sem lesz baj!
2011. márc. 25. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már egy hetes, akkor nincs rajta nyílt seb (mármint a tűszúrások helye begyógyult), szóval tulajdonképpen már bekenheted valamilyen semleges, lehetőleg illatszermentes, hidratáló, esetleg hámosító krémmel pl. sima vazelin, anyu jobb éjszakai arckréme, ad absurdum a sima étkezési sertészsír is jó (persze, ha nem avas)!
2011. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Régi kérdés, de leírom a helyes választ, hátha erre téved még pár ember.

Az az első amit a tetováló elmond, hogy TILOS körömvirág és aloe tartalmú krémmel kenni a tetoválást!!!!! És szörnyű hogy az itt válaszolók mind azt írták, mikor a kérdező nyomatékosította, hogy csak hozzáértő válaszoljon. CSAK a bepanthen krém a megfelelő, a neugranormon, körömvirág, aloe stb KIFAKÍTJÁK a tetoválást.

Üdv, egy tetováló

2016. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!