Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valaki az egészségügyben...

Ha valaki az egészségügyben dolgozik, de nincs egészségügyi végzettsége, igaz-e, hogy öt évig nem lehet megvéglegesíteni?

Figyelt kérdés

Én orvosírnok vagyok, de nem látok el asszisztensi feladatot, és nem értem miért nem véglegesíthetnek meg.

Aki tud segítsen!


2011. jan. 10. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ez az 5 év a tanulmányi időszak. Amiatt, mert nincs végzettséged, nincs papírod róla, hogy értenél a dolgodhoz.
2011. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van?
2017. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima érettségi
2017. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Határozott idejű szerződésed van és mindig hosszabbítják?

Én is orvosírnok vagyok, semmilyen egészségügyi végzettségem nincs, de 3 hónap próbaidő után felvettek határozatlanra, ennek 4 éve.

Ide kifejezetten nem is követelmény az e.ü. végzettség, ugyan van ilyen képzés, de a kórházunkban szerintem nem sok adminisztrátornak van meg. Sokan érettségisek csak, nekem és még pár embernek pedig tök más van okj-je, diplomája van.


Azóta véglegesítettek már?

2017. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!