Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrpolipot diagnosztizáltak...

Orrpolipot diagnosztizáltak nálam. Rhinocort aqua 64 orrspray-t írtak fel. Tudtok tanácsot adni a szerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy nem okoz-e szaglásromlást illetve, hogy egyáltalán használ-e? Ha műteni kell, akkor a szaglásom megmarad? F/25
2011. jan. 13. 16:59
 1/8 anonim válasza:
Nem akarok hülyeséget írni neked de szerintem az csak ilyen légzéskönnyítő spray lehet :S ez nem gyógyszernek minősül ha jól tudom
2011. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elvileg szteroidos orrspray, ami visszahúzódásra készteti a legújabb "kiskedvencet". Csak nem tudom jár-e szaglásvesztéssel a használata... Aggódok, mert imádom az illatokat.
2011. jan. 13. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most írtak fel ugyanerre, ugyanezt. Szerintem nem romlik a szaglásod tőle, ha mégis, az nem a gyógyszertől, hanem a nyálkahártya duzzanattól van. És használt neked a szer?!
2011. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, használ! Negyedik-ötödik napon éreztem számottevő javulást. Most 3 hete fújom magamba, jól kapok levegőt, de azért nem 100%-os. Holnap megyek vissza dokihoz kontrollra... És a szaglásom nem romlott! Sőt! Jobb is lett!:)
2011. febr. 2. 16:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel voltam Dr. Néninél kontrollon. Az egyik polip teljesen eltűnt, a másik meg jóval kisebb, mint először, úgyhogy használ a cucc!:)
2011. febr. 3. 10:23
 6/8 anonim válasza:

Szia,


Nekem ma mondták a gégészeten, hogy a jobb orrkagylóban orrpolipom van és ezt az orrspary-t kaptam, plusz egy kevert gyógyszertári orrcseppet.


Az orrom eléggé el van dugulva, kíváncsi leszek, hogy mennyire használ az orrspray!


te csak ezt kaptad rá, vagy kaptál mást is, és az orrcseppet, hogy használtad???


nagyon várom válaszod!!


köszönöm

2011. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az orrspray-t kellett használnom (vagy 2 fújás reggel vagy 1-1 fújás reggel-este). Már egy hét múlva kidugult az orrom. Utána is csak egyre jobb lett. Ez volt januárban, még nem jött vissza a polip (lekopogom!).
2011. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is csak ezt kaptam. A Nasivint, meg a hasonló orrcseppeket viszont el kell felejteni, mert rövid idő alatt tönkreteszik az orrnyálkahártyát, méghozzá véglegesen!!! Hidd el használni fog, de csak később. Egy hét míg elkezd hatni, még egy hét, mire kifejti teljes hatását. Úgyhogy türelem, jobb lesz!
2011. márc. 21. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!