Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj az anyajegy levétele?

Fáj az anyajegy levétele?

Figyelt kérdés
Van egy bőrszínű anyajegy a hátamon. Leszeretném vetetni, fáj? Meg leműtik vagy lefagyasszák? Valakinek hasonló?
2011. jan. 14. 15:45
 1/4 tetris ***** válasza:

TÜZES HARAPÓFOGÓVAL FOGJÁK LEVENNI!!!!

Na jó, csak vicceltem! Szikével kimetszik babérlevél alakban, mert úgy szebben tud összeforrni. És természetesen elérzéstelenítik, ami egy picit kellemetlen, mert egy tűszúrással jár. Elviselhető és kibírható.

2011. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is így tudtam, hogy így van, de félek :S
2011. jan. 15. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne félj. Fájni semmiképpen nem fog. Inkább csak kellemetlen.

Meg a tűszúrás(ok) kellemetlenek amit adnak előtte.

Nekem nyáron vették le, igazából olyan szar érzés kiszolgáltatottan feküdni a műtőasztalon, de amikor elkezdik utána már gördülékenyen megy. Nekem 4-et vettek le, szúr-szúr (volt ahol 2-t és a nagynál 3-at szúrt) megvárta amíg hat, és utána kivágta ahogy az első mondta. Inkább csak kellemetlen volt ahogy matattak a hátamon+én csiklandos vagyok és erre nem hato az érzéstelenítés :D


De összességében nem bántam meg, bár eléggé látszanak a hegek, de mégis jobb mint az a 4 csúnya nagy anyajegy. Szerencsére egyik sem volt rosszindulatú...

2011. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mai modern világban van lézeres anyajegyműtét is! Nem fáj. Jobb, mintha szikével csinálnák! :)
2011. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!