Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet még Glycosept...

Katamarán kérdése:

Hol lehet még Glycosept oldathoz jutni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
bármelyik gyógyszertárban
2011. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyógyszertár.
2011. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy éve nem gyártják. Arra lennék kíváncsi, van-e olyan gyógyszertár, vagy akármi, ahol még van belőle. A lejárati időn belül még eladhatják, de már csak maradék készletek lehetnek kisebb helyeken. Tud valaki ilyet?
2011. jan. 18. 09:06
 4/9 anonim válasza:
75%

Mire kell?


Egy csomó minden létezik, amivel pótolni tudod. Toroköblögetésre pl. fel tudsz iratni kloroformos-borsmentaoloajos öblögetőt; illetve vehetsz készen pl. Corsodylt. Ínygyulladásra használj cserszömörcés szájvizet. Szájnyálkahártyán lévő sebre nagyon jó az alkoholos propolisz-oldat.

2011. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Torokgyulladásra, aftára, kisebesedett ínyre, herpeszre. Ha van még vhol, felvásárolom a maradék készletet!
2011. jan. 20. 10:31
 6/9 anonim válasza:
100%
Nade ezekre, amiket írtál mind jó a Corsodyl, talán a herpeszt leszámítva. De arra meg megintcsak létezik hatásos és modern kenőcs. Miért kéne az ósdi glycosept-tel kenegetni, amitől ronda sárga lesz az ajkad?
2011. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Phlogosol oldat is ugyanaz, mint a Glycosept oldat, csak az nem sárga. Ha megyek gyógyszertárba megkérdezem, hogy náluk van-e Glycosept.
2011. jan. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 privi válasza:

Már bármelyik gyógyszertárban lehet kapni, mert nemrég kezdtük meg az újbóli gyártását....:)

Szóval tessék keresni és venni :)

2012. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem sárga akkor nem olyan, mint a glycosept... múltkor vettem olyat amire azt mondták ugyan olyan... egy hétig kezeltem vele a yulladt torkomat nem használt semmit, szomszédnál találtam glycoseptet másnapra semmi bajom nem volt. Azért sárga mert van benne jód. Most németországban vagyok, itt se árulnak glygseptet, ilyen betadine szerű fertőtlenítőt tudtam szerezni, ez is egész jó, de nem az igazi. De hogy a kérdésre válaszoljak, online patikákban árulnak még, csak elég drága a posta költség...
2013. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!