Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Ha tegnap adtam vért, mikorra vizsgálják meg a véremet, hogy minden rendben van-e? 2hét?

2009. febr. 3. 10:45  Privát üzenet  

A válaszok
A dolog attól is függ, hogy milyen vizsgálatról van szó. Egy teljes vérkép már a vérvétel napján kész van.

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. febr. 3. 10:58 Privát üzenet
Anyukámnak 1 hónap múéva írtak,hogy fáradjon be vmi központba,mert kész lett a vizsgálat..mondjuk neki volt valami betegsége...szóval sztem több,mint 2 hét:)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. febr. 4. 17:59 Privát üzenet
Én az elmult honapba 3x voltam, másnapra küldik a háziorvosnak (itt)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. júl. 5. 21:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bóditással vizsgálnak, mikorra múlik el annak a teljes hatása?
Magas vérnyomásnál hogyan zárják ki a vesebetegséget? Milyen módon vizsgálják ki hogy a veséktől lehet-e a baj?
Ha valakinek fém van a testében és MRI géppel vizsgálják, akkor a fém felmelegedik vagy kirántja a gép?
Nőgyógyászhoz szeretnék menni. Móri kórházban van nőgyógyászat? Ha igen hogyan lehet bejelentkezni? Telefonszám vagy valami? Fontos Kb mikorra fogok kapni időpontot? Sokan járnak?
Hogyan vizsgálják a lisztérzékenységet? Fáj?
A nem megfelelő testhőmérséklet szabályzás okát a belgyógyászaton vizsgálják ki?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!